Jak můžu sledovat HBO GO, když mám Vodafone TV?

Díky HBO GO můžete sledovat tisíce filmů a seriálů (nejen) z produkce HBO na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Jak si HBO GO objednám?

Službu HBO GO můžete využít, pokud máte:

  • Televizní balíček Komplet, který obsahuje největší množství programů včetně HBO.
  • Doplňkový balíček HBO nebo Superfilm, který si můžete pořídit k základní nabídce Klasik nebo Komfort.

Jak se do HBO GO zaregistruji?

Abyste mohli HBO GO využívat, je potřeba provést registraci přímo na stránkách hbogo.cz. Stačí postupovat podle pokynů níže.

Na stránkách hbogo.cz zvolte Registrace - Aktivovat HBO GO.

První registraci doporučujeme provést přes počítač, kde to budete mít pohodlnější.

Vyberte operátora Vodafone Česká republika a zadejte číslo Vodafone TV a unikátní kód.

Číslo Vodafone TV a váš unikátní kód najdete přes Můj Vodafone, kde vyberte svou Vodafone TV, přehled služeb k ní a kód najdete v sekci Služby - Aplikace třetích stran.

Dokončete registraci vyplněním dalších polí.

Doplňte svůj e-mail, heslo a další údaje. Těmito údaji se pak budete přihlašovat do HBO GO.

Registraci mám hotovou, jak se do HBO GO přihlásím?

HBO GO můžete s jedním uživatelským účtem používat až na 4 zařízeních a v jeden čas na 2 z nich přehrávat filmy nebo seriály.

  1. HBO GO na počítači - jděte na www.hbogo.cz, vyberte přihlášení a jako operátora Vodafone Česká republika. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  2. HBO GO v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění potvrďte region ČR, jazyk a podmínky aplikace. Zvolte přihlášení přes operátora a jako operátora Vodafone Česká republika. E-mail a heslo jste si zvolili při registraci.
  3. HBO GO v televizi - aplikace je dostupná pro mnoho chytrých televizí. Můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO GO používat.

TIP: Chcete sledovat HBO GO ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku. HBO GO můžete sledovat v ČR a v zemích EU.

Máte otázky ke službě HBO GO?

Můžu si přehrát filmy a seriály z HBO přímo přes set-top box?

  • Pokud vaše televize nepodporuje stažení aplikace HBO GO a ve své Vodafone TV máte HBO předplacené, můžete využít naši Videotéku HBO OD, která je přímo ve vašem set-top boxu.
  • Videotéka HBO OD obsahuje většinu titulů, které najdete i na HBO GO. Na rozdíl od HBO GO nepotřebujete žádnou speciální aplikaci ani další registraci.
  • Do obsahu videotéky se dostanete z hlavní nabídky Vodafone TV (na ovladači stisknete domeček), následně šipkami vpravo/vlevo přejdete do části Videotéka a šipkou dolů se přesunete do seznamu všech kategorií filmů a seriálů. Mezi nimi pak najdete také kategorie začínající slovem HBO, kde najdete právě obsah z produkce HBO.
Obsah HBO ve Videotéce Vodafone TV
Naposledy upraveno 30. 04. 2021