Jak reklamovat telefon či datové zařízení?

Reklamovat můžete telefony nebo jiná zařízení zakoupené u Vodafonu v České republice. Reklamaci můžete uplatnit jedním z těchto způsobů:

 1. Navštivte jednu z Vodafone prodejen.
 2. Objednejte si svoz vašeho zařízení přímo do servisního střediska.
 3. Pošlete telefon spolu se záručním listem nebo dokladem o koupi (fakturou / kopií faktury), žádostí o opravu, kontaktem na vás a vaší adresou na: Vodafone - Muff Logistics - H1, Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 20. Do žádosti nezapomeňte popsat vadu reklamovaného zařízení.

Co udělat před předáním telefonu k reklamaci:

 • Dopředu si zazálohujte svá data a kontakty, protože v servisu dojde k přehrání softwaru telefonu.
 • Připravte si Záruční list nebo fakturu (může být i kopie), abychom mohli reklamaci přijmout.
 • Vypněte ochranu telefonu (zejména heslo pro odemčení), u Androidu odhlaste svůj Google účet, u iPhonu je nutné vypnout službu Najít iPhone.
 • Pro více informací k reklamacím se můžete podívat na Reklamační řád Vodafonu.

Stav reklamace si pro většinu opravovaných zařízení můžete ověřit přes naše stránky. Údaje pro dohledání stavu opravy najdete v reklamačním protokolu.

Zboží jsem koupil od původního kupujícího, můžu ho u vás reklamovat?

 • Podle platné legislativy i našeho Reklamačního řádu může reklamaci uplatnit pouze kupující, tedy ten, jehož jméno je uvedeno na faktuře a zboží od Vodafonu kupoval.
 • Pokud nejste původním kupujícím, umožníme vám telefon předat k reklamaci opravou, pokud budete mít Záruční list nebo fakturu za zboží.
 • Nemůžete si ale nechat vrátit peníze (odstoupit od kupní smlouvy) nebo telefon vyměnit v případě, že jde např. o opakovanou reklamaci nebo vadu není možné odstranit opravou, to může udělat jen kupující.

Jak můžu reklamovat TV značky Sony?

Pořídili jste si u nás televizor Sony a máte k němu technický dotaz nebo ho potřebujete reklamovat? Obraťte se prosím přímo na servisní centrum Sony, kde vám poradí, jak postupovat.

 1. Telefonicky - na čísle 272 650 240
 2. E-mailem - na adresu info@sony-servis.cz

Mám potíže s telefonem značky Sony, co mám dělat?

Než pošlete telefon do servisu doporučujeme kontaktovat infolinku Sony nebo zkuste přehrát software vašeho telefonu.

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone