Informace k nabídce #jetovtobě aktivované do 20. srpna 2023

Informace na této stránce slouží zákazníkům, kteří si tarify #jetovtobě uvedené níže pořídili do 20. srpna 2023 a stále je využívají. Nové aktivace už nejsou možné. Pokud hledáte informace o aktuálně platné nabídce pro mladé, klikněte sem.

Co obsahuje tarif #jetovtobě s 20 GB dat?

  • S tarifem #jetovtobě získáte neomezené volání a SMS do všech sítí a celkem 20 GB dat měsíčně (zahrnuje 5 GB, které vyzvedáváte v aplikaci Můj Vodafone) za zvýhodněnou cenu 544 Kč vč. DPH. K tarifu si můžete zdarma pořídit SIM pro sdílená data, která se hodí do tabletu či notebooku.
  • Za používání aplikace Můj Vodafone od nás dostáváte dárek - 5 GB dat navíc. Stačí si je každý měsíc vyzvednout přímo v aplikaci na hlavní stránce v sekci Nabídky.

Co obsahuje tarif #jetovtobě se 3 GB dat?

  • S tarifem #jetovtobě 3 GB 250 minut do všech českých sítí, neomezené SMS do českých mobilních sítí a 3 GB dat měsíčně za zvýhodněnou cenu 327 Kč vč. DPH.
  • Po vyčerpání volných minut stojí další minuta 3,49 Kč, po vyčerpání dat účtujeme za každých započatých 250 MB částku 49 Kč. Počet dokoupených dat můžete ovlivnit nastavením DataLimitu.

Co obsahuje tarif #jetovtobě Neomezený?

  • S tarifem #jetovtobě Neomezený získáte neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a neomezená data v rámci ČR s rychlostí přenosu dat až 10 Mbit/s za zvýhodněnou cenu 653 Kč měsíčně.

Na jak dlouho tarif získám?

  • Tarif #jetovtobě vám se zvýhodněnou cenou nastavíme na 12 měsíců bez závazku.
  • Po uplynutí této doby vám automaticky zvýhodněnou nabídku opět o rok prodloužíme, pokud stále splňujete její podmínky (věk pod 27 let a platný průkaz ISIC).
  • O blížícím se konci platnosti zvýhodněné nabídky vás budeme informovat SMSkou 3 měsíce, 1 měsíc a 1 týden předem. Tak si nezapomeňte včas zkontrolovat platnost svého průkazu ISIC. Pokud jste průkaz změnili a máte nové číslo ISICu, kontaktujte nás na *77, abychom v systému vyplnili platné číslo ISICu a mohli jsme vám tarif prodloužit.
  • Pro jistotu upozorňujeme, že kdybyste nám nemohli doložit nárok na prodloužení slevy na tarif a nevybrali jste si jiný z naší nabídky, budeme vám za tarif #jetovtobě s 20 GB dat účtovat základní cenu 1648,21 Kč, za tarif #jetovtobě Neomezený základní cenu 1450,91 Kč nebo v případě tarifu #jetovtobě 3 GB částku 543,60 Kč měsíčně.

Můžu přejít na tarif z aktuální nabídky #jetovtobě tarifů?

Určitě ano, stačí nám zavolat na *77 nebo se zastavte v naší prodejně. Pokud chcete raději dál používat svůj tarif, můžete, a to až do doby, než přestanete splňovat podmínky pro jeho získání (dovršíte 27 let nebo už nebudete mít platný ISIC).

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone