Balíčky minut pro volání do zahraničí

Připravili jsme pro vás několik balíčků volných minut pro volání z ČR na zahraniční čísla.

Minuty do daleka

  • Minuty do daleka můžete využít s paušálem i předplacenou kartou a jsou dostupné pro naše nefiremní i firemní zákazníky.
  • Zákazníci s tarify Red Basic/Standard/Extra/Maxi, Vodafone Neomezený, Red LTE, Red Naplno a Red+ získají u Minut do daleka zvýhodněný měsíční poplatek.
  • Minuty se uplatní při volání z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou některé ze zahrnutých zemí.
  • Aktivaci nebo zrušení balíčku zařídíte s operátorem na Lince péče o zákazníky. Čerpání balíčku uvidíte v samoobsluze Můj Vodafone v sekci Čerpání.
  • Hovory účtujeme po první minutě po sekundách. Ve stejný čas můžete mít aktivní jen jeden balíček pro volání v rámci stejné skupiny zemí a není možné mít zároveň zapnuté zvýhodnění My Country. Při aktivaci vám volné jednotky i měsíční poplatek naúčtujeme poměrnou částkou, při zrušení balíčku ke zpětnému přepočítání minut nebo poplatku nedojde. Nevyčerpané minuty do dalšího měsíce nepřevádíme.
Název balíčkuPočet volných minutCena k tarifům Red a Vodafone NeomezenýStandardní cena
Minuty do daleka - Eurasie 180180 minut218 Kč 545 Kč
Minuty do daleka - Eurasie 360360 minut414,20 Kč1035,50 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 300300 minut218 Kč 545 Kč
Minuty do daleka - Pacifik 600600 minut414,20 Kč 1035,50 Kč
Volání do zahraničí 300 min300 minut514,37 Kč 514,37 Kč

Minuty do daleka - Eurasie platí pro volání z ČR do Ukrajiny, Ruska, Běloruska, Turecka, Ázerbájdžánu, Arménie, Mongolska, Moldávie, Gruzie, Kazachstánu a Uzbekistánu.

Minuty do daleka - Pacifik platí pro volání z ČR do Vietnamu, Číny, Austrálie, Japonska, Indie, Thajska, Nového Zélandu, Jižní Korey, Hong Kongu, Tchaj-wanu a Singapuru.

Volání do zahraničí 300 min platí pro volání z ČR do zemí Regionu 1 a do Andorry, Kanady, Monaka, San Marina, Švýcarska a USA.

Volání do zemí Business zóny pro firemní zákazníky

  • Balíčky zvýhodňují volání z ČR do zemí Business zóny a jsou dostupné pro firemní zákazníky s uzavřenou smlouvou se zvýhodněním na služby nebo rámcovou smlouvou.
  • Minuty se uplatní při volání z ČR na čísla s mezinárodní předvolbou některé ze zahrnutých zemí.
  • Aktivaci nebo zrušení balíčku zařídíte s operátorem na Lince péče o zákazníky, v našich prodejnách nebo s obchodním zástupcem. Čerpání balíčku uvidíte v samoobsluze Můj Vodafone v sekci Čerpání.
  • Ve stejný čas můžete mít aktivní jen jeden balíček z této nabídky. Službu můžete kombinovat s My Country, My EU i s Minutami do daleka. Při aktivaci vám volné jednotky i měsíční poplatek naúčtujeme poměrnou částkou, při zrušení balíčku ke zpětnému přepočítání minut nebo poplatku nedojde. Nevyčerpané minuty do dalšího měsíce nepřevádíme.
Název balíčkuPočet volných minutCena bez DPHCena včetně DPH
Volání do zahraničí 100 min - Business zóna & EU100 minut185,30 Kč 224,21 Kč
Volání do zahraničí 300 min - Business zóna & EU300 minut523,20 Kč 633,10 Kč
Volání do zahraničí 600 min - Business zóna & EU600 minut970,10 Kč 1173,82 Kč
Volání do zahraničí 1000 min - Business zóna & EU1000 minut1515,10 Kč1833,27 Kč

Seznam zemí Business zóny: Albánie, Austrálie, Argentina, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Ghana, Gibraltar, Gruzie, Guadeloupe, Guernsey, Hongkong, Chile, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Korejská republika, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Mexiko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Saúdská Arábie, Singapur, Slovinsko, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Turecko, Ukrajina, Spojené státy americké, Vatikán, Velká Británie