nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Volám často do zemí Evropské unie, co mi přinese služba MyEU?

  • za měsíční poplatek 100,83 Kč voláte výhodněji do do vybraných zemí EU
  • minuta hovoru vás vyjde na 4,03 Kč
  • výhodnější cena hovoru platí do všech zemí v rámci služby My EU

Hledáte cenu za volání do zahraničí bez zvýhodnění?

Sleva se vztahuje na hovory, nikoli na SMS a MMS. Minuty vyčerpané v rámci My EU nelze odečíst z vašich volných minut a účtujeme je nad rámec vašeho tarifu/balíčku. Pro využití služby není nutné mít aktivní roaming, je ale potřeba nemít blokované mezinárodní volání (standardně je neblokované). Služba je kombinovatelná s My Country, díky níž můžete volat výhodně do 1 vybrané země.
Jak službu aktivuji či zruším?
Přihlaste se do muj.vodafone.cz a zvolte sekci Služby - Zahraničí (Roaming)
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
V řádku My EU klikněte na změnit.
Aktivace i zrušení probíhá ihned. Každou úpravu vám potvrdíme SMSkou. Pro aktivaci můžete použít i SMSku, podívejte se na tvary aktivačních zpráv.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace