Vodafone

My EU

Služba pro všechny, kteří často volají napříč Evropou.

Za měsíční poplatek 100,83 Kč voláte levněji do všech zemí EU.

Za minutu hovoru zaplatíte jen 4,03 Kč.

Aktivace služby je zdarma.

Nastavit v Můj Vodafone

Jak funguje My EU

Díky službě My EU můžete volat do všech zemí EU levněji, než je běžné. Máte přátele či rodinu v Německu, Francii nebo třeba Estonsku? S My EU jim volejte jen za 4,03 Kč/min. Se všemi tak snadno zůstanete v kontaktu.

 Stačí si službu za měsíční poplatek 100,83 Kč pořídit. Její aktivace je zcela zdarma a mohou ji využívat jak tarifní zákazníci, tak zákazníci s předplacenou kartou.

Kam lze se službou My EU volat

Se službou My EU lze za zvýhodněnou cenu volat do všech těchto zemí:

Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Guernesey, Holandsko, Jersey, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie.

informace

Hovory v rámci služby My EU  jsou účtovány po první provolané minutě po vteřinách. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Jak volat, posílat SMS a MMS do zahraničí?

Pro možnost přijímat SMS v zahraničí musíte mít aktivní roaming. Příjem zpráv v zahraničí je zdarma. V případě potíží si prosím ověřte, že máte správně nastaveno číslo SMS centra.

Více informací

Kolik stojí volání, SMS, MMS do zahraničí?

Za volání ze zahraničí zaplatíte podle svého roamingového tarifu. Roamingové sazby platíte vždy, když se nacházíte v zahraničí, v případě volání z ČR na zahraniční číslo se jedná o volání do zahraničí.

Více informací

Jaké jsou regiony pro mezinárodní volání?

Cena volání do zahraničí je dána regionem, do kterého voláte. Rozdělení zemí do regionů je následující:

Více informací

Co je to služba My Country, jak ji aktivovat a změnit?

Často voláte do jedné cizí země? Se službou My Country budete volat výhodněji. Stačí si jen vybrat ze seznam zemí  a za měsíční poplatek 50,42 Kč můžete volat již od 5,04 Kč za minutu. 

Více informací

Pomohly vám informace na této stránce?