nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava Vodafone

Jak začít používat OneNet Samoobsluhu?

Vytvoření účtu pro využívání OneNet Samoobsluhy je opravdu jednoduché, stačí si založit účet a nastavit přístupové heslo.

Jak si založit účet ve OneNet Samoobsluze:

  • Přihlaste se na stránky https://onenetsamoobsluha.vodafone.cz a klikněte na tlačítko "Nemáte účet?".
  • Do pole "Zadejte svoje telefonní číslo" vyplňte telefonní číslo, pro které chcete přístup zřídit a klikněte na tlačítko "Odeslat kód".
  • Obratem vám na číslo, pro které zřizujete přístup, dorazí SMS s jednorázovým heslem. Heslo z SMS vyplňte do pole "Vložte Autorizační kód" a klikněte na šedivé tlačítko "Pokračovat".
  • Následně vyplňte své vlastní heslo, které budete používat pro přihlášení v budoucnu. Po vyplnění nového hesla už jen stačí vyplnit identifikační údaje a kliknout na tlačítko "Dokončit".

V části Administrace - Ke stažení - Dokumenty a návody - Videonávody najdete videonávody, které vám pomohou s nastavením některých služeb.