Vodafone

Společenská odpovědnost

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí i společnosti. Proto podporujeme celou řadu aktivit, které pomáhají na mnoha frontách.

kolo

Naše politika je zelený provoz

Ekologii se věnujeme všude, kde je to možné. V rámci naší firmy jsme zavedli řadu opatření, abychom ulevili přírodě. I díky tomu se můžeme chlubit certifikátem Ekologicky šetrná firma. Podporujeme také projekty Zažít město jinak nebo Evropský týden mobility, abychom přispěli k čisté dopravě ve městech. A víte, na čem jezdí naši zaměstnanci? Pořídili jsme jim elektrokola, na kterých můžou jezdit na pracovní schůzky.

Více o ekologických aktivitách

aplikace Místa paměti národa

Pomáháme na všech frontách

Neziskové organizace, komunity nebo šíření know-how. Je mnoho míst, kde se snažíme pomoct, jak nejlépe umíme. Protože se specializujeme na vytváření a rozvoj technologií, je nám nejbližší pomáhat prostřednictvím smysluplných aplikací anebo přispíváním na jejich vývoj.

Naše dobročinné aktivity

Bezpečný přístup

Bezpečný přístup k internetu

Spolu s velkou svobodou, kterou nám nové technologie poskytují, přichází také určitá bezpečnostní rizika. Intenzivně se věnujeme šíření a vývoji bezpečnostních opatření, která umožňují dětem bezstarostný a bezpečný pohyb na síti.

Jak chránit dítě na internetu