Xiaomi Watch 2 Pro LTE černá

Ve všech směrech chytřejší.
Více…
Měsíčně 1307
Měsíčně 997
Měsíčně 897
Měsíčně 857
Měsíčně 747
Měsíčně 697
Měsíčně 657
KoupitSkladem k odeslání
7 001

Proč byste si měli pořídit nové hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE:

  • Podpora eSIM a služby OneNumber
  • Operační systém Google Wear OS 3.5
  • Výdrž baterie až 55 hodin
  • Díky voděodolnosti 5 ATM jsou vhodné i na plavání
  • Chytré hodinky v klasickém designu


eSIM přímo v hodinkách
Díky nezávislé eSIM na hodinkách Xiaomi Watch 2 Pro LTE nepropásnete žádný hovor. Ponechte si stejné číslo na telefonu i v hodinkách v rámci služby OneNumber. Připojte se ke 4G LTE síti a streamujte hudbu online, navigujte se k dalšímu cíli a využívejte své oblíbené online aplikace. Nemusíte nic synchronizovat přes telefon.

Křišťálové čistý displej a design
Xiaomi vsadilo na designové zpracování v duchu klasických náramkových hodinek s 46mm ciferníkem, pařížským ozubeným rámečkem a vysoce kvalitním, jemně leštěným tělem z ušlechtilé oceli. Díky otočné korunce zvládnete hodinky ovládat bez problémů a zcela intuitivně. Další funkce nabízejí dvě boční tlačítka.

Jasný a přehledný displej s obnovovací frekvencí 60 Hz zajistí, že budete mít klíčové informace k dispozici na první pohled. A to i na přímém slunci. Svítivost displeje totiž dosahuje 600 nitů.

Špičkový výkon
Xiaomi Watch 2 Pro LTE sází na výkonný procesor pro nositelná zařízení Snapdragon® W5+ Gen 1. Ten hodinkám poskytuje vynikající výkon pro plynulé, svižné a bezproblémové ovládání. Vysokokapacitní baterie zase zaručí, že vydrží v pohotovosti opravdu dlouho. A 32GB úložiště poskytne dostatek prostoru pro všechny aplikace.

O provoz se stará vysokokapacitní baterie s výdrží až 55 hodin. Vděčí za to Qualcomm architektuře, která chytře optimalizuje spotřebu energie.

Svět Xiaomi Watch 2 Pro LTE, svět nekonečných možností
Přímo na zápěstí budete mít přístup k více než 200 oblíbeným aplikacím prostřednictvím obchodu Google Play. Xiaomi Watch 2 Pro LTE zkrátka nabízí nekonečné možnosti.

NFC platby na zápěstí
Nechte starou peněženku doma. Teď můžete platit jednoduše díky Google peněžence pomocí NFC.

Podpora 150+ sportovních režimů
Jestli se mohou Xiaomi Watch 2 Pro LTE něčím opravdu pyšnit, je to podpora více než 150 sportovních režimů. Své pokroky můžete sledovat doslova během jakéhokoli pohybu, dokonce i ve vodě díky voděodolnosti 5 ATM. Optimalizované profesionální modely algoritmů pomáhají poskytovat přesné údaje o cvičení, které následně i analyzují. A podpora 5 satelitních pásem za vás přesně určí třeba uběhnutou vzdálenost.

Monitoring ve dne v noci
Xiaomi Watch 2 Pro LTE ocení především příznivci zdravého životního stylu a všichni, kdo potřebují sledovat různé tělesné faktory. Hodinky měří nejrůznější zdravotní údaje pomocí bioelektrických impedančních senzorů a vědeckých algoritmů. Prozradí vám třeba hladinu tělesného tuku, míru bazálního metabolismu a úroveň mineralizace kostí.

Mimo to dokáží i sledovat váš spánek. Rozlišují fáze spánku a monitorují i další údaje, jako je tepová frekvence, hladina kyslíku v krvi a kvalita dýchání.

Podpora eSIM
Ano
Značka
Xiaomi
Barva
Černá
Support eSIM push delivery
Ano
Typ zařízení
Hodinky a náramky bluetooth
Podpora OneNumber
Ano

Mějte přehled o svých službách díky aplikaci Můj Vodafone