Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Xiaomi Robot Vacuum X10+ EU - robotický vysavač

Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi může začít s vysáváním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce.

Aktuální cena: 16 977 Kč

Koupit zařízení

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Vysavač disponuje automatickým samočištěním, samovyprazdňováním, samosušením a doplňováním vody. Automatické vyprazdňování prachu, dvojitá cirkulace vzduchu, vyprazdňování za 10 sekund, sáček na prach o objemu 2,5 l.
Dvojité rotující mopové podložky pro hlubší a důkladnější vytírání.
Mopovací nástavce uschnou díky horkému vzduchu již za 2 hodiny.

Systém sweep & mopping
Pokročilá detekce koberců a podložky mopu s automatickým zvedáním. Dvojité rotující mopové podložky pro hlubší čištění. Vysavač disponuje 4000 Pa super sáním a 5 200 mAh baterií.

Navigace
Nový systém S-Cross AI 3D rozpoznávání překážek a vyhýbání se překážkám s přesností na milimetrovou úroveň podporuje identifikaci objektů a prostředí, řízený čistící pohyb a stabilní vyhýbání se překážkám.
Kamera Advanced AI používá grafický algoritmus AI k identifikaci různých překážek na podlaze a v místnostech domu. Flexibilní plánování únikových cest a čistících sekvencí pro inteligentní úklid domácnosti bez ručního zásahu.
Díky špičkové technologii laserové navigace a 360° skenování prostředí je rozvržení domu rychle zmapováno a cesty čištění jsou přesně naplánovány. 3D mapy lze generovat v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.
Žádné mytí podložek ani vysypávaní popelnice rukama
Plně automatická inteligentní stanice vše v jednom podporuje vícerozměrné funkce vše v jednom, jako automatický sběr prachu, mytí polštářků, sušení za tepla a doplňování. Frekvenci sběru prachu a režimy čištění mopem lze také nastavit v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.

S-Mopping assistant
Nový asistent S-Mopping Assistant propojuje stanici vše v jednom s robotickým vysavačem, takže když senzor detekuje nízkou hladinu v nádrži na čistou vodu, voda je inteligentně distribuována, aby bylo zajištěno nepřerušované vytírání.

Rotující tlakové mopování
Dvojité 180 ot./min vysoká rychlost otáčení, 3 nastavení objemu vody, simulované ruční tlakové mopování. Pětkrát účinnější čistící výkon pro odstranění rozlité kávy, zaschlého bláta a dalších skvrn. Tichý chod s režimem single-mop pro úklid s nízkou hlučností, abyste si mohli užít nerušený spánek.

Sací výkon
Vylepšený sací výkon 4000 Pa s výkonným sacím ventilátorem, 4 nastavení sání pro prach, vlasy a štěrbiny.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Skenování: 360° skenování celého domu
 • Kapacita na vodu: 2,5 l
 • Navigační systém: LDS
 • Chytré funkce: automatické samočištění, samovyprazdňování, samosušení a doplňování vody
 • Kapacita baterie: 5 200 mAh
 • Výdrž baterie: 2 hod.
 • Kapacita nádoby na prach: 350 ml
 • Kapacita nádrže na vodu: 80 ml
 • Jednorázový prachový sáček: 2,5 l
 • Funkce: AI + 3D vyhýbání se překážkám
 • Sací výkon: 4 000 Pa
 • Vyprázdnění nádoby: 10 sekund
 • Aplikace: Mi Home/Xiaomi Home

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?