Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

26. října 2022

TOP Odpovědná firma roku 2022

Vodafone je nejlépe hodnocenou TOP Odpovědnou firmou roku 2022. Získal nejvyšší rating mezi velkými firmami a odnesl si i další ocenění.

Cena Byznysu pro společnost TOP Odpovědná firma je v Česku ojedinělý nezávislý rating velkých, středních i malých firem, který hodnotí a oceňuje strategie a aktivity v oblasti odpovědnosti a udržitelnosti. Již 19 let sleduje firmy, které se dlouhodobě věnují rozvoji společnosti, investují do zaměstnanců, snižují dopad na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení.

Nad 90 % celkového ratingu se letos dostalo devět firem, které tímto získaly ocenění Leader. Na nejvyšší příčku tohoto unikátního a komplexního ratingu udržitelnosti se už poněkolikáté v řadě dostal právě Vodafone.

V kategorii TOP Odpovědná firma v digitalizaci jsme získali cenu za projekt Aplikace Záchranka, dále pak 
cenu společnosti ING Bank TOP Odpovědná firma v reportingu a porota ocenila i projekt Digitální odysea Nadace Vodafone, který se věnuje digitálnímu vzdělávání seniorů. 

V letošním ročníku se do ocenění přihlásilo 67 firem se 166 strategiemi a projekty. Velký zájem o cenu dokládá, že firmy berou odpovědný přístup opravdu vážně. Záštitu nad TOP Odpovědnou firmou 2022 a slavnostním galavečerem převzal předseda vlády České republiky Petr Fiala. LGBT+ Friendly Employer 2022

Platforma Pride Business Forum každoročně oceňuje zaměstnavatele, kteří zavádějí opatření směřující k lepší inkluzi svých LGBT zaměstnanců a zaměstnankyň a aktivně bojují proti diskriminaci na pracovišti.