Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

28. dubna 2022

Girls Day

Každým rokem se v dubnu dívkám na jeden den otevírají brány technických univerzit, firem a výzkumných center. I letos se mezi ně zařadil Vodafone, který uspořádal „Girls Day“ přímo ve své firemní centrále. Interaktivní den otevřených dveří nabídl mladým dívkám jedinečnou šanci zjistit, že IT a technologie můžou být tím správným oborem právě pro ně.

Podpora žen v IT a Technology oborech je naší dlouhodobou iniciativou. I proto se každoročně připojujeme k akci Girls Day. Pro účastnice jsme s kolegy připravili interaktivní program plný informací a zážitků z oblasti technologií,“ říká Tomáš Kruliš z oddělení lidských zdrojů ve Vodafonu.

Více informací ZDE.Zaměstnanci Vodafonu vysportovali půl milionu Kč na podporu vzdělávání seniorů

Dobrovolnictví zaměstnanců Vodafonu se letos soustředí především na podporu seniorů. Nejenže svými kilometry vybrali půl milionu korun na program Digitální odysea, ale také se zapojují sami jako tzv. „digitální asistenti“. V domech pro seniory učí dříve narozené, jak používat chytré telefony či tablety. V rámci dne dárcovství Giving Tuesday vyrazilo do terénu i vedení společnosti.