Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

30. června 2022

Účastníci plzeňského #mobileDrinku si mohli vyzkoušet nejnovější telefony i hru pro nevidomé

Technologické novinky hlavně z mobilního světa, dobré pití i jídlo - to jsou atributy už tradiční a mnoha lety prověřené akce s názvem #mobileDrink. Setkání nadšenců do technologií a fanoušků Vodafonu ze sociálních sítí se tentokrát uskutečnilo v Plzni. Tématem červnové akce byl hlavně gaming, tedy počítačové a mobilní hry.

Esportoví novináři z televize Prima Jan Hrušovský a Michal Kabele přijeli do Plzně představit otevřenou pražskou Vodafone PLAYzone Arenu. Multifunkční esportové centrum se rozkládá se na více než 1000 m2 a je součástí obchodního centra Westfield Chodov. 

Střílečku pro nevidomé ze studia Kikiriki Games To the Dragon Cave, které pomohla na svět i Nadace Vodafone, popsala a přivezla na #mobiledrink k vyzkoušení spoluautorka hry Jana Kuklová s manželem Milošem. Mobilní hra, kde se hráč musí spoléhat na svůj sluch, byla lákadlem, na které se stála fronta.

Díky spolupráci se serverem mobilenet.cz a dalšími partnery si zájemci na akci mohli vzít do ruky řadu nejnovějších mobilních telefonů, ale také se projet elektromobily Audi e-tron, Tesla Model X, BMW iX a Mustang Mach-E.