Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

13. března 2023

Rok udržení podnikání 2023

Vodafone se stal partnerem projektu Rok udržení podnikání 2023, který spustila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Pomůže tak firmám sbírat potřebné know-how v oblasti chytrých řešení, udržitelného investování, digitalizace nebo cirkulární ekonomiky.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR. Zastřešuje malé a střední podniky, živnostníky a dále spolky, cechy a sdružení zastupující konkrétní profesní zájmy. 

V aktuálním projektu Rok udržení podnikání 2023 se soustředí na to, jak v době vysokých cen, inflace a dopadů války na Ukrajině podpořit úsilí menších a středních firem a pomoci udržet jejich podnikání. Vodafone je partnerem projektu na základě svých letitých zkušeností a pomůže členské základně Asociace malých a středních podniků vzdělávat v následujících oblastech:

  • Úspory a chytrá řešení
  • ESG a udržitelné investování
  • Digitalizace a kybernetická bezpečnost
  • Cirkulární ekonomika


Digitální transformace

Vodafone nabízí servis malým a středním podnikatelům dlouhodobě, a to nejen v oblasti ESG. Pro ty, kteří chtějí uspět v digitálním světě, připravil poradenský portál V-Hub a Digiakademii. Obě platformy firmám pomáhají s digitální transformací. Vodafone na svých webových stránkách pro firemní zákazníky nabízí zdarma odborný a inspirativní obsah, online poradenství a především řadu kurzů z oblasti online marketingu.