Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

21. května 2024

HBO Max je minulostí, přivítejte novou streamovací službu Max

Už v úterý 21. května přivítáme ve Vodafone TV novou streamovací službu z rodiny společnosti WBD s názvem Max. Vychutnáte si s celou rodinou jedinečnou nabídku filmů, seriálů a dokumentů nejen z dílny HBO Originals, ale i z produkce Warner Bros., Discovery, Cartoon Network a dalších. Dokonce se můžete těšit i na přenosy z nadcházející olympiády v Paříži

Nezapomeňte, že nabídka titulů se může v jednotlivých zemích lišit. Při spuštění nemusí být k dispozici všechny tituly.

Ve světě streamovacích služeb vzniká nová unikátní služba, která nabídne každému členovi rodiny úžasný divácký zážitek. Ať už je vaší oblíbenou kratochvílí sledování nejočekávanějších premiérových seriálů současnosti, nové či kultovní filmy, dětské pořady, dokumenty, reality shows nebo sportovní přenosy, vše teď najdete na jednom místě – na Maxu.

TIP: Nemáte ještě streamovací službu Max? Přidejte si ke své Vodafone TV i balíček Cinema a získáte službu Max v ceně balíčku.

Max do České republiky přichází se dvěma plány předplatného: Standard a Premium. Navíc bude dostupný i doplněk Sport, který si mohou zákazníci a sportovní fandové připlatit zvlášť. Program zahrne lineární vysílání Eurosportu. Zákazníci Vodafone TV budu mít automaticky plán Standard.

Pro stávající zákazníky se nic nemění

Streamovací služba Max bude, stejně jako její předchůdkyně HBO Max, součástí balíčků Vodafone TV Cinema a ALLinONE a staršího tarifu Komplet. Pokud už některý z balíčků máte, nebo si předplácíte HBO Max, změna pro vás bude snadná, Max pamatuje na vše. Aplikace se vám sama zaktualizuje, případně budete vyzváni k ruční aktualizaci. Zůstanou vám vaše přihlašovací údaje, stejně jako třeba vytvořené profily i historie přehrávání.

Zákazníci, kteří již mají službu HBO Max v rámci svého tarifu Vodafone TV, získají automaticky předplatné Max s plánem Standard. Ten nabízí možnost sledovat souběžně na dvou zařízeních. Obsah bude dostupný v rozlišení Full HD. V rámci tohoto plánu bude možné stáhnout si 30 filmů nebo seriálových dílů a dívat se na ně offline.

Máte-li zájem o doplněk Sport, musíte si jej doplatit navíc přímo u Maxu. V rámci Vodafone TV doplněk nepůjde zakoupit. Sport nabídne lineární vysílání Eurosportu 1 a 2. Vysílání Eurosportu bude s odstupem času fungovat v aplikaci Max i v našich TV boxech. Samozřejmě si sportovní vysílání budete moci vychutnat i v mobilní aplikaci Max.

Tip: Dostupnost stanic Eurosportu v rámci Vodafone TV se s příchodem Maxu nijak nemění. Stanice budou dále k dispozici beze změny v přislušných balíčcích.

Neuvěřitelně nabušená nabídka pořadů

Max přinese evropským divákům nový zážitek – nabídka obsahu je více než dvojnásobná. V nabídce samozřejmě zůstává obsah z platformy HBO Max, takže nepřijdete o své oblíbence jako Boj o moc, A jak to bylo dál... nebo The Last of Us. Spuštění Maxu bude doprovázet druhý díl filmového sci-fi eposu Duna a očekávaná druhá řada seriálu HBO Original Rod draka. Premiéra u nás proběhne 15. června.

V létě bude Max jediné místo, kde bude možné sledovat každý moment Olympijských her v Paříži 2024. LOH bude součástí všech plánů předplatného, takže se na největší sportovní událost na světě budou moci dívat všichni předplatitelé.

TIP: Nevíte, na co se podívaj jako první? Mrkněte na náš pravidelný měsíční přehled novinek na streamovacích službách.

Předplatitelé si budou moci vybírat z široké nabídky kvalitní podívané, jako jsou filmy z produkce Warner Bros. – Barbie, Aquaman a ztracené království, Wonka. Nebo seriály HBO Originals – The Last of Us, Bílý lotos, Euforie, Temný případ: Noční krajina, Režim či Sympatizant. Těšit se můžete i na klasické filmy z knihovny WB, jako jsou sága Harry Potter, Paddington, Matrix, Temný rytíř, Joker a Pán prstenů, i na oblíbené tituly z produkce Discovery jako 90denní snoubenci, Zlatá horečka nebo Dům na opravu.

Max je nová stremovací služba od společnosti Warner Bros. Discovery. Globálně nahrazuje a zároveň rozšiřuje již zavedenou službu HBO Max. Mimo stávajícího obsahu nabídce rozšíření o pořady např. z produkce Warner Bros., Discovery, Cartoon Network, TLC, DC Universe. Součástí budou i špičkové sportovní přenosy. Zákazníci Vodafone TV mají službu Max v rámci balíčků Vodafone TV Cinema, ve výhodné ALLinONE nabídce a také v rámci staršího tarifu Komplet. Pro přechod na novou službu vám stačí aktualizovat vaši aplikaci HBO Max na Max.

Často kladené otázky ke službě Max

Proč se mění aplikace HBO Max na Max?

Společnost Warner Bros., jejiž součástí je i HBO, se nedávno spojila se společností Discovery. Pro zákazníka to znamená jediné: více skvělého obsahu, který může sledovat kdykoli a kdekoli díky jediné globální streamovací aplikaci Max. Mimo to zákazníci získají exkluzivní přístup k lineárnímu vysílání z LOH v Paříži. Za příplatek bude součástí Maxu i nabídka Sport s vysíláním Eurosportu 1 a 2.

Předplácím si HBO Max. Změní se pro mě něco?

Máme pro vás dobrou zprávu, kromě nového obsahu se pro vás nezmění téměř nic. Aplikace se zaktualizuje automaticky. Pokud se tak nestane, tak jděte do obchodu s aplikacemi a zaktualizujte si ji sami. Zůstanou vám:

  • vaše přihlašovací údaje,
  • nastavené profily, ve vašem účtu
  • i historie prohlíženého obsahu.

Jak se přihlásím do nové aplikace Max?

Je to snadné! Zůstávají vám přihlašovací údaje, jaké jste měli do aplikace HBO Max. Přihlaste se stejně, jak jste zvyklí. Původní adresa pro sledování online se automaticky přesměruje na max.com.

Jak si aktivuji předplatné aplikace Max ve Vodafone TV?

V rámci Vodafone TV si předplaťte balíček Cinema nebo výhodnou nabídku ALLinONE. Předplatné Max ve variantě Standard budete mít v ceně balíčku. Kupón na aktivaci předplatného najdete v samoobsluze Můj Vodafone. Více informací o předplatném a jeho aktivaci najdete v našem Centru péče a také na oficiálním webu Maxu.

Chci se dívat na Olympiádu v Paříži. Musím si předplatit k Maxu i doplněk Sport?

Ne, nemusíte. LOH v Paříži budou již součástí Maxu, takže si všechna svá oblíbená sportovní klání vychutnáte bez připlácení. V aplikaci Max během olympiády najdete speciální záložku. Stačí na ni kliknout a přenese vás přímo do živého vysílání z Paříže. Vybrané přenosy budou dostupné i s českých komentáře.

Bude doplněk Sport dostupný v aplikaci Max i ve Vodafone TV boxech?

Samozřejmě! Doplněk Sport bude součástí aplikace Max i ve vašem Vodafone TV boxu. Můžete si tak pustit své oblíbené sportovní přenosy i na velké televizní obrazovce.

Nezapomeňte, že doplněk Sport bude možné přikoupit jen přímo u Maxu a ne u Vodafonu. Více informací najdete na oficiálním webu Maxu.