Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

29. července 2022

Nalaďte si program Sport 1 a Sport 2. V srpnu jsou dostupné pro všechny

Sportovní fandové třeste se. V srpnu na vás ve Vodafone TV čeká měsíc neomezeného sportu. Na stanici Vodafone 100 vysíláme prémiový sportovní program televize Sport 1. Otevíráme pro vás i Sport 2, naladíte ho na pozici 68. Těšte se třeba na kompletní program Formule 1 –⁠ Velké ceny Belgie z okruhu Circuit de Spa-Francorchamps.

Jaké sporty si můžete užít na kanálu Sport 1 a Sport 2

Diváci mají běžně možnost vidět sportovní stanici Sport 1 špičky evropského hokeje i nejlepší házenkáře nebo třeba zástupce turnaje World Poker Tour. Stanice Sport 1 a Sport 2 ale přinášejí především exkluzivně adrenalin ze závodních okruhů Formule 1 z celého světa. V srpnu vysílají sportovní stanice Sport 1 a Sport 2 Velkou cenu Belgie. Tréninky a kvalifikaci sledujte během závodního víkendu na Sport 1, hlavní závod potom vysílá v neděli 28. srpna stanice Sport 2. Stejně tak můžete do budoucna sledovat i další Velké ceny závodů Formule 1. Hlavní závod vysílá vždy Sport 2. Tréninky a kvalifikace naladíte na Sport 1.

Sportovní televize Sport 1 a Sport 2 naladíte i v srpnu samozřejmě i tak, jak jste zvyklí. Sport 1 na pozici 67 a Sport 2 na pozici 68. Stanici Sport 1 najdete i na pozici 100. Po celý srpen jsou obě stanice dostupné všem předplatitelům Vodafone TV.

TIP: Nejlepší sportovní přenosy měsíce pro vás pravidelně sepisujeme do našeho sportovního přehledu.

Co je Vodafone 100

Vodafone 100 je televizní stanice, kde každý měsíc nabízíme všem předplatitelům Vodafone TV jiný prémiový program. V minulých měsících jste měli možnost užít si například program National Geographic WILD, nahlédnout do historie starověkého Říma prostřednictvím Viasat History nebo si užít báječný program pro menší diváky díky Disney Chanel. Vodafone 100 naladíte na pozici 100.

Sportovní kanál Sport 1 je automaticky součástí TV tarifů Komplet a Komfort. Předplatitelé tarifu Klasik si jej mohou předplatit v rámci balíčku Sport. Kanál Vodafone 100 je dostupný pro všechny diváky Vodafone TV.