Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

7. září 2021

Nejlepší sportovní soutěže nyní ve Vodafone TV

Od 7. září najdete ve Vodafone TV dva nové sportovní kanály – Nova Sport 3 a Nova Sport 4 – a v nich přímé přenosy z těch nejlepších fotbalových soutěží světa jako je Liga mistrů UEFA nebo německá Bundesliga. A nejen to – Vodafone TV nabízí mnoho dalších sportovních událostí na všech svých stanicích. Pojďme se podívat, které to jsou.

Nova Sport 3 a Nova Sport 4 startuje ve Vodafone TV 7. září a rozšiřuje tak nabídku sportovních stanic. Na dvou nových stanicích najdete přenosy z Ligy mistrů UEFA a také zápasy z nejvyšších fotbalových soutěží v Evropě – německé Bundesligy, španělské La Ligy, francouzské Ligue 1 nebo italské Serie A. Nabídka tak doplňuje bohatou zásobu dalších fotbalových přenosů, které již na Vodafone TV najdete – například vybrané zápasy Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA na ČT4 Sport a Sport 1. Anglické, německé či italské poháry již také může sledovat na kanálech Nova Sport 1 a 2 či Sport 1 a 2.

Vodafone TV nabízí i další zábavu pro sportovní fanoušky. Hokejoví příznivci si najdou svoje díky přenosům z NHL (Nova Sport 1,2) či ruské KHL (Sport 1,2), tenisoví fandové mají zase díky Eurosportu k dispozici všechny souboje z vrcholných ATP turnajů včetně všech hlavních Grand Slamů. Závody Formule 1 si můžete vychutnat na stanici Sport 1, Moto GP přenáší Nova Sport 1 a 2. A na své si samozřejmě přijdou i příznivci basketbalu, házené, atletiky, cyklistiky ale i golfu či šipek.

Přehled všech hlavních přenosů, kde se vysílají a v jakém Vodafone TV tarifu jsme pro vás přichystali na nové stránce Kde sledovat sport. Majitelé tarifů Komfort a Komplet mají již všechny sportovní kanály v ceně. Pro majitele tarifu Klasik je balíček k dispozici za příplatek 99 Kč měsíčně.