Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

17. dubna 2023

Voyo je nově ve Vodafone TV. Vychutnejte si české klasiky i originální produkci

Do Vodafone TV přibyla služba Voyo a s ní i stovky českých i zahraničních filmů a seriálů, vlastní produkce Voyo Originál a oblíbené televizní pořady až s týdenním předstihem. Sledujete je kdekoliv, česky a bez reklam. Máte-li již aktivní předplatné Voyo, můžete vše sledovat i v prostředí Vodafone TV. K tarifu Komplet od nás získáte Voyo jako dárek.

Exkluzivní tvorba Voyo Originál

Pod touto značkou vzniká exkluzivní tvorba, kterou nikde jinde neuvidíte. Voyo natáčí s předními českými tvůrci a herci vlastní tvorbu Voyo Originál. Oblíbené pořady jako kriminálku Případ Roubal, Národní házená, Iveta, Jitřní záře nebo svěží komediální seriál Sex O'Clock uvidíte pouze na Voyo. Nově i ve Vodafone TV.

Oblíbené pořady dříve než v TV

Máte oblíbený seriál anebo show, ale nechcete čekat, až je budou dávat v televizi? Na Voyo si pokračování seriálu užijete s předstihem až o týden dřív, než se dostane do vysílání. Uvidíte třeba legendu české gastronomie ve zbrusu novém pořadu Pohlreichův souboj restaurací, legendární reality show Výměna manželek, Survivor nebo populární kuchařskou show plnou adrenalinu Master Chef.

TIP: Zaregistrujte se do Voyo s tarifem Komplet. V samoobsluze Můj Vodafone, v sekci Služby – Aplikace třetích stran, najdete kupón k aktivaci služby Voyo. Kdybyste narazili na potíže, mrkněte do Centra péče.

Největší knihovna českých filmů

Exkluzivně na Voyo objevíte plejádu milovaných českých filmů i seriálů na jednom místě – od komedií po oceňované tituly. Můžete si je nerušeně pustit kdekoliv a kdykoliv bez reklam. Ze současné filmové produkce si pustě třeba filmy Zátopek, Bábovky, Deníček moderního fotra.

Rozsáhlý archiv více jak 2 000 titulů vás potěší třeba klasickými komediemi s Vlastou Burianem, tradičními pohádkami i legendárními snímky Jana Hřebejka nebo otce i syna Svěrákových.

TIP: Jak můžete sledovat Voyo? Aplikace Voyo je předinstalovaná v set-top boxu, který jste dostali k Vodafone TV. Najdete ji v hlavní nabídce (stiskněte „domeček“ na ovladači).

Sportovní přenosy i pořady pro děti

Voyo je ideální opravdu pro celou rodinu. Na své si přijdou také milovníci rozmanité škály sportů od fanoušků rychlých kol, fotbalu, NHL či NBA, až po nadšence do zápasů MMA. A to jak živě, tak i ze záznamu díky sportovním stanicím Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Voyo myslí i na nejmenší, proto obsahuje širokou nabídku titulů, které pobaví i dětské diváky. Pozor, Vodafone TV můžete sledovat na více zařízeních, takže si můžete vychutnávat oblíbené sportovní utkání, zatímco děti se zabaví u oblíbené pohádky. Vybírat mohou z více než 200 pohádkových a animovaných pořadů v češtině, takže jim bez problému porozumí i ti nejmenší.

TIP: Voyo můžete mít vždy u sebe, najdete ho v set-top boxu od Vodafonu. Aplikace Voyo je dostupná i pro chytré televize, telefony, tablety a další zařízení. 

Voyo je služba, díky které si můžete přehrát oblíbené filmy, seriály a pořady online. Databázi tvoří více než 2000 filmů, seriálů a televizních pořadů. Drtivá většina uvedených titulů je česká, případně v českém znění. Služba dále poskytuje živé vysílání sportovních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Filmy, seriály a pořady mohou diváci na Voyo sledovat i o týden dříve než v TV. Ve Vodafone TV je Voyo dostupné v rámci TV tarifu Komplet. Ostatní si mohou službu Voyo předplatit samostatně za 159 Kč měsíčně a po přihlášení do aplikace můžete své oblíbené pořady sledovat i ze své Vodafone TV. Na nejčastější otázky ohledně Voyo odpovídáme v Centru péče.