Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

30. ledna 2023

To bude divočina! Do Vodafone TV se vrací Měsíc velkých koček

Na pozici 100 se ve Vodafone TV usídlila prémiová dokumentární stanice National Geographic WILD. Hlavním programovým tipem je každoroční svátek všech milovníků kočkovitých šelem v úspěšné sérii Měsíc velkých koček. I letos vás čekají premiéry i oblíbené archivní díly.

Nechte se pohltit ohromujícími záběry z nejodlehlejších oblastí celého světa. Zachytávají velkolepé příběhy i výzvy, kterým šelmy čelí, a nabízí divákům vzácný pohled na jejich vítězství i prohry. Během února se na kanálu National Geographic WILD díky speciálu Měsíc velkých koček objeví premiérově několik zajímavých pořadů, které by rozhodně neměly utéct vašemu zájmu.

Vodafone doporučuje: Dokument Šrí Lanka: Dynastie levhartů v premiéře 5. února od 18.00.

Oblíbený programový speciál Měsíc velkých koček

Máte odvahu a pozvete si domů chundelaté, avšak poněkud divoké, kamarády? Nebojte, je to jen na oko. Každou neděli od 18:00 ovládnout National Geographic WILD působivé a silné příběhy ze všech koutů světa. Jejichž hlavními hrdiny nebude nikdo menší než lvi, tygři, gepardi i leopardi. Nebudou chybět ani méně známé kočkovité šelmy, jako je serval, africká divoká kočka nebo karakal.


Šrí Lanka: Dynastie levhartů

Planeta Země stále ukrývá místa tak čistá, že jsou cennou připomínkou toho, jak svět kdysi vypadal. Od zamrzlých hor v Denali po blankytné moře v Kostarice budeme svědky dramat mezi zvířecími obyvateli těchto míst. Díky umu světově proslulých filmařů zabývajících se právě přírodní historií zažijeme kouzla našeho živoucího Ráje zachycená pro budoucí generace.

  • Dokument Šrí Lanka: Dynastie levhartů sledujte v premiéře 5. února od 18:00

Kanály National Geographic a National Geographic WILD jsou součástí televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasik si je můžete doobjednat v rámci doplňkového balíčku Darwin za 99 Kč měsíčně.

Foto: National Geographic