Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

22. června 2023

Nová dimenze Vodafone TV: Streamujte oblíbené pořady díky Chromecastu a AirPlay

Pro všechny zákazníky s Vodafone TV máme skvělou zprávu. Po aktualizaci aplikace Vodafone TV můžete pořady streamovat do televize přes Chromecast nebo AirPlay. Od teď můžete sledovat Vodafone TV komfortně na velké televizi opravdu odkudkoli.

Znáte to. Rozkoukáte si nový díl oblíbeného seriálu po cestě z práce a doma byste ho rádi dokoukali na větší úhlopříčce. Od teď už to půjde mnohem jednodušeji. Jen zapnete streamování přes Chromecast anebo AirPlay a vychutnáte si rozuzlení příběhu jak se patří. Bez ohledu na to, zda používáte telefon s Androidem nebo iOS.

TIP: Streamujte své oblíbené i úplně čerstvé seriály. Mrkněte, co je nového na HBO Max, Netflixu, Prime Video a Voyo.

Aplikace Vodafone TV podporuje zrcadlení obrazu (streamování obsahu) do televize pomocí funkce Chromecast a AirPlay. Podporujeme všechna běžná zařízení s výjimkou první generace zařízení Chromecast, kterým už ze strany Googlu skončila technická podpora. Stačí mít telefon nebo tablet s aplikací připojený do stejné domácí sítě (Wi-Fi) jako váš televizor, který funkci také podporuje. Při přehrávání v mobilu pak klikněte na ikonu obrazovky s trojúhelníčkem uprostřed:

Sledujte Vodafone TV pohodlně i na dovolené

Na dovolené se tahle vychytávka bude hodit dvojnásob. Až si rozkoukáte film u bazénu a budete se potřebovat zchladit v hotelovém pokoji, můžete si ho dokoukat na velké obrazovce. Streamování přes Chromecast nebo AirPlay na televizi vám také přijde vhod, když si budete chtít s rodinou udělat filmový večer. Přečtěte si, jak funguje aplikace Vodafone TV, ať vás nic nezaskočí.

TIP: Pusťte si Vodafone TV bez obav i na dovolené u moře. Podívejte se na přehled, jak je to s daty v roamingu v EU i jinde ve světě.

Co je Chromecast a AirPlay?

Google Chromecast je zařízení, které vám umožní streamovat obsah z displeje chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku na obrazovku televize nebo třeba přes projektor. AirPlay je technologie společnosti Apple, která umožňuje bezdrátové streamování z Apple zařízení na kompatibilní televizory nebo jiná zařízení s podporou AirPlay. 
Díky oběma technologiím můžete streamovat filmy, videa (ale i fotografie, prezentace či hudbu) třeba na televizi pro lepší vizuální a zvukový zážitek.

Vodafone TV má po novou podobu a je mnohem přehlednější. Základem služby je vždy více než 100 programů i přístup do Videotéky se 2 000 tituly. Cena základní Vodafone TV začíná na 150 Kč měsíčně pro zákazníky Vodafonu s pevným internetem. Základ si můžete doplnit tematicky zaměřenými balíčky Sport, Cinema a Family od 150 Kč do 220 Kč měsíčně.