Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

6. února 2023

To jste ještě neviděli! Aplikace HBO Max, Prime Video i Netflix jsou plné žhavých novinek

Držte si klobouky před březnovou smrští novinek ve streamovacích aplikacích HBO Max, Netflix a Prime Video. Online se konečně dočkáme kinohitu Trojuhelník smutku, fanoušci se dočkají druhé řady fantasy Carnival Row a do hledáčku se vám dostane i Vražda v Paříži nebo Wellmania.

TIP: Věděli jste, že ve vašem Vodafone TV set-top boxu se po zmáčknutí jediného tlačítka nachází také aplikace HBO Max, Netflix a Prime Video? Předplatné HBO Max si dokonce můžete přidat ke svému Vodafone Vyúčtování.  

Hit Trojuhelník smutku zamířil na HBO Max spolu s dalšími řadami oblíbených seriálů

HBO Max se momentálně rozrůstá o několik skvělých titulů. Konečně si můžeme v online prostoru užít kinohit Roberta Östlunda Trojuhelník smutku. Pokud jste viděli trailer, jistě jste brzy pochopili, že tenhle film si na smutné momenty příliš nepotrpí. Naopak nás čeká naprostá symfonie absurdit, které vyústí sice v tragédii. Ovšem jak pro koho.

Druhou řadou potěší fanoušky tvůrci seriálu Perry Mason. Dramatický opus inspirovaný postavami z knih Erla Stanleyho Gardnera, sleduje kariéru nejznámějšího právnického esa americké literatury, zatímco se USA potýkají s Velkou hospodářskou krizí.

Na opačném pobřeží se v New Yorku odehrává docela jiný příběh moci, politiky a rodiny. Otec a hlava rodiny i mediálního a zábavního konglomerátu Waystar Royco se rozhodne stáhnout do ústraní a přenechat firmu potomkům. Boj o moc rozjíždí už čtvrtou řadu plnou sporů, napětí a bojů o moc i peníze.

TIP: Březnová Videotéka je plná skvělých filmů v tematickém výběru Ženské hrdinky

Na Netflixu řádí Vražda v Paříži, Celeste Barber i další řada Světlo a stíny

Po úspěchu z prvního dílu se z Nicka a Adrey Spitzových stanou soukromá očka na plný úvazek. Jste překvapeni? Nebuďte, i tentokrát je čeká záhada hlavolamu, která o jejich schopnostech prozradí hlavně to, že tahle dvojka drží prvenství v chaosu a neorganizovanosti. Tentokrát se nachomýtnou k mezinárodnímu pátrání po únosci jejich společného přítele. A bude z toho nejen královská zábava, ale hlavně Vražda v Paříži (Mudred Mystery 2).

O záhadu půjde i ve třetí sezóně Outer Banks. Najde parta teenagerů pověstný poklad, který je spojený s otcem hlavního hledače? John B. i jeho kamarádi mají sice pro strach uděláno, ovšem kdo ví, jestli se tentokrát trochu nepřecenili. S pátou sezónou se na obrazovku oblíbené streamovací platformy vrací i burácení nejrychlejších motorů světa. Formula 1: Drive to Survive nabídne opět parádní podívanou do zákulisí populárního motosportu. A fanoušci pomalu ale jistě odšktávají dny do premiéry druhé řady fantasy Světlo a stíny (Shadow and Bone). Seriál na motivy populárního fantasy románu pro mládež od Leigh Bardugo se na Netflix vrátí 16. března.

S koncem března na Netflix vtrhne i známá australská standup komička a herečka Celeste Barber. Exceluje v novém komediálním seriálu Wellmania. O co půjde? No samozřejmě o zdravý životní styl, dokonce o ten nejzdravější možný. Hlavní hrdinka je totiž pařmenka par excellence a zdravý životní styl jí nic moc neříká. Jakmile se ale dozví, že na tom není zdravotně dobře a podmínkou k získání zelené karty a vysněné práce je i vynikající zdravotní profil, nezbyde jí nic jiného, než se pořádně opřít do zdravé stravy i pohybu.

Na Prime Video si nenechte ujít Carnival Row a Konzultanta

Poté, co Orlando Bloom strávil s celým štábem dlouhé týdny natáčením v České republice, je tu konečně výsledek. Neo-noir fantasy serál Carnival Row se vrací s druhou řadou na obrazovky Prime Video. Nebudou chybět víly a další roztodivné nelidské rasy, ani voják Philo, který se snaží řešit krvavé vraždy, jichž v hlavním městě vůbec neubývá.

Divácké pozornosti doporučujeme i nový seriál Konzultant (The Consultant) z prostředí rozlehlého herního studia CompWare. Po záhadném zmizení zdejšího CEO začne společnost řídit najatý konzultant Christopher Waltz. Ke smůle všech zaměstnanců je to tak trochu sociopat s prapodivnými manýry. Jak sám říká, není ve firmě napořád. Svou novou roli si bude prozatím užívat v osmi půlhodinových epizodách.

HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarify Komplet nebo pro tarify Klasik a Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně. Aplikace HBO Max máte k dispozici ve svém Vodafone TV zařízení. Předplatné Netflixu si můžete přidat ke svému Vodafone Vyúčtování a platit tak vše prostřednictvím jedné platby.

Co bylo nového na HBO Max, Netflixu a Prime Video v únoru 2023?

Únor je nejkratší měsíc v roce, proto není s podivem, že i streamovací aplikace se ve vašem set-top boxu teprve chystají na jarní rozpuk. Můžete se však těšit na druhou řadu Peacemakera, očekávaný je i film Shotgun Wedding s Jennifer Lopez nebo komedie U tebe nebo u mě s Reese Witterspoon. Pojďme na detaily.

HBO Max
vítá druhý měsíc v roce hned dvěma parádními novinkami. První je nabušená kriminálka Stevena Soderberga Žádné prudký pohyby. Drama z 50. let minulého století sleduje skupinu zločinců. Ti se domnívají, že byli při svém posledním činu podvedeni. Čeká vás skvělá atmosféra, perfektní herecké obsazení, trocha humoru a nadupaný soundtrack od hudebního profíka, který vybíral hudbu třeba pro Dannyho parťáky. Tahle jízda stoprocentně stojí za dvě hodinky vaší pozornosti.

Na Maxu si rozhodně nenechte ujít ani druhou sérii Peacemakera. Arogantní John Ceny ze Sebevražedného oddílu se vrací, aby za každou cenu nastolil mír. Nehledě na to, že musí jít za svým snem přes mrtvoly. Doslova. A že jich opět nebude málo, protože John na to má zase 8 epizod.

Jennifer Coolidge září i na Prime Video

Jennifer Coolidge zažívá obrovský comeback na všech frontách, respektive streamovacích platformách. Po loňském výkonu roku v Bílém lotosu se přesouvá na Prime Video, kde oslní jako nastávající tchyně Jennifer Lopez v bláznivé akční komedii Shotgun Wedding. Exotickou svatbu na Filipínách ovšem naruší piráti. Typické rodinné nesváry získávají v dramatické situaci nový rozměr, stejně jako tradiční svatební hláška „dokud nás smrt nerozdělí“.

U tebe nebo u mě? Na Netflixu!

Nesuď druhého, dokud neujdeš kilometr v jeho botách. To moc dobře ví i Newyorčan Peter. A tak nabídne své kamarádce Debbie, utahané mámě puberťáka z Los Angeles, aby si na týden vyměnili role. Ona si odfrkne od svých povinností, nabere dech, a on se mezitím postará o jejího syna. Taková je idea, ovšem události naberou nečekaný spád. Peter je totiž do Debbie už 20 let zamilovaný a nikdy to neřekl naplno, ale Debbie v New Yorku potká možná osudového muže. Jak to asi může dopadnout? Všechno se dozvíte 10. února, kdy se na Netflixu objeví očekávaná romantická komedie U tebe nebo u mě? s Reese Whiterspoon a Ashtonem Kutcherem.
Rok 2023 začal hororem. Co je ještě nového v aplikacích HBO Max, Prime Video a Netflix?

Mysleli jste, že streamovacím službám dojde ke konci roku dech a dají si s novinkami na čas? Nenechte se mýlit, opak je pravdou. Nový rok začíná zostra i ve vašich oblíbených aplikacích HBO Max servíruje Menu a The Last of Us, na Prime Video se pokusí Jack Ryan zabránit obnově Sovětského svazu a na Netflixu se zabydlel Jan Žižka a nová sezóny Ginny & Georgia

Lahodné, avšak poněkud horové Menu na HBO Max

Ponurým a excelentním novinkám na HBO Max kraluje dvojice Menu a The Last of Us. Snímku Menu kraluje herecké obsazení, napětí i gradující zápletka stejně jako gradující opuletní degustační menu. Během večeře houstne atmosféra, hosté jsou čím dál nervóznější, přibývají odhalená tajemství a dramatické události. Excelentní výkony podávají všichni členové štábu, od scenáristy, režiséra až po hvězdy před kamerou, kterými není nikdo menší než Ralph Fiennes nebo Anna Taylor Joy.

The Last of Us je devítidílný seriál na motivy slavné počítačové hry. Tvůrci Černobylu do hlavní role otrlého Joela obsadili Pedra Pascala (znáte ze seriálu Mandalorian). Námět možná ani nemusíme připomínat. Moderní civilizace je již 20 let pasé a jeden z přeživších, nepřekvapivě je jím právě Joel, získá riskantní práci. Má za úkol propašovat čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

Na Netflix zavítal Jan Žižka, vrací se Ginny a Georgia i Vikingové

Skvělá zpráva pro české fanoušky, na Netflix se začátkem roku zavítal nejnákladnější snímek historie české kinematografie. Hitorický opus Petra Jákla sleduje počátky husitského vojevůdce Jana Žižky na pozadí bouřlivých událostí roku 1402. Nyní se ladně přesuneme jedním skokem do úplně jiného století. Ano, ano, tušíte správně, řeč bude o seriálu Zlatá devádesátá (That '90s Show), který je volným pokračováním kultovní show Zlatá sedmdesátá. Znamená to jediné, váš oblíbený sklepní pokojíček se vrací. Tentokrát v něm zakoření teenagerka Leia a spousta jejích kamarádů. Jak se na nájezd mladé generace budou tvářit notoricky známí “staroušci” Kitty a Red Formanovi? Mrkněte sami už 19. ledna na Netflixu. Jako speciální hosté se do show vrátí i Mila Kunis a Ashton Kutcher.

Populární seriál Ginny a Georgia o dospívající dívce Ginny a její trošku netradiční a velmi mladé matce Georgii se dočkal druhé série. A my máme spoustu otázek. Vezme si Georgia Paula? Usmíří se s Ginny. A bude pykat za vraždu manžela? Dalších 10 epizod startuje na Netflixu 5. ledna. A po úspěšné první sérii se vrací Vikingové a rovnou nás přenesou o 100 let zpět. Do doby, kde celý příběh začíná. Konečně se dozvíme, jak povstala celé generace legendárních hrdinů, aby vzala osud do svých rukou a vešla do dějin. Druhou řadu seriálu Vikingové: Valhalla hledejte na Netflixu od 12. ledna.

O diváckou pozornost na Prime Video bojuje Jack Ryan a Ropná plošina

Drsňák Jack Ryan bude ve 3. sérii závodit s časem. Jaký je jeho nejnovější úkol? Čeká ho nebezpečná cesta Evropou s jediným cílem. Zabránit nebezpečné frakci ruské vlády obnovení sovětského impéria. Pokud nebude úspěšný, hrozí vypuknutí Třetí světové války.

Život na ropné plošině není žádný med. Zvláště, pokud záhadná mlha odřízne osazenstvo plošiny Kinloch Bravo od veškerého spojení se skotskou pevninou. Osazenstvo plošiny čeká nelehký boj za návrat domů, ekologické tlaky, paranoia a zvyšující se nervozita. Realita ale nakonec dalece předčí i jejich nejdivočejší sny. Dokáže se rozhádaná parta stmelit a bojovat proti nevídané hrozbě? Seriál Ropná plošina (The Rig) je dostupný na Prime Video od 6. ledna.

HBO Max získáváte automaticky s předplatným HBO, které si můžete zřídit přes Vodafone TV v rámci tarify Komplet nebo pro tarify Klasik a Komfort v kombinaci s balíčkem HBO za 199 Kč měsíčně. Aplikace HBO Max máte k dispozici ve svém Vodafone TV zařízení. Předplatné Netflixu si můžete přidat ke svému Vodafone Vyúčtování a platit tak vše prostřednictvím jedné platby.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  80 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  232 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  531 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  229 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  429 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  829 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Ke správnému fungování služby Vodafone TV potřebujete set-top box. Pronájem toho našeho vyjde na 70 Kč měsíčně, prémiový stojí 120 Kč měsíčně. Částku vám přičteme k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Pro jaké chytré televize je dostupná aplikace Vodafone TV?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Co nejdříve se vám ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí