Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Bluetooth sluchátka AirFlex2

Odměňte se poslechem vaší oblíbené hudby v nejvyšší kvalitě.

Aktuální cena: 997 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 82 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 82 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgslblai2b91971

Bezdrátové sluchátka Airflex2 jsou ideálním produktem pro každého, kdo chce odpovědět na hovory nebo poslouchat hudbu bez toho, aby se dráty dostaly do cesty. Super kompaktní a moderní design, tyto náhlavní soupravy jsou módní doplňky užitečné ve všech situacích.

Twin sluchátka můžete používat kdekoli: v autě nebo na veřejné dopravě. Díky bezdrátové technologii se už nebudete muset starat o zamotané kable. Během hovoru se svými přáteli nebo kolegy můžete bezpečně řídit. Jak je uvedeno v kódu silničního provozu, při jízdě by sluchátka neměla během fáze volání pracovat. V důsledku toho bude při příjmu hovorů aktivní pouze jedna sluchátka, aby byla zajištěna bezpečná cesta.

Kamkoli jdete, pojďte si s těmito praktickými, exkluzivními sluchátky s elegantním vzhledem. Když je nabíjení vyčerpáno, můžete je doplnit přes základnu nabíjení 800 mAh, která je součástí balení, což se v případě potřeby stává praktickým a inteligentním kufříkem.

FUNKCE:

  • Bezdrátové připojení: až 10 metrů
  • Frekvenční odezva: 2.4 ~ 2.480GHz
  • Zabudovaný mikrofon
  • Tlačítko MFT pro správu hudby nebo volání
  • Doba hovoru: 3 hodiny
  • Čas poslouchání hudby: 4 hodiny
  • Nabíjecí základna je dodávána s 800 mAh
  • Bluetooth: 5.0

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?