Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Tiskárna RONGTA RPP 200

Lehká termální tiskárna podporující operační systém iOS a Android.

Aktuální cena: 3 360 Kč

Koupit tiskárnu bez tarifu

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Tiskárna je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android.

Baterie o velikosti 1 400 mAh.

Papír pro tiskárnu (vždy pouze termo papír):

  • Baterie: 1 400 mAh
  • Šíře kotoučku: 57 mm
  • Průměr kotoučku: 40 mm
  • Průměr dutinky: 12 mm
  • Termopapír (kotouček) je v základním balení

Univerzální projení: Bluetooth V3.0 (dosah Bluetooth je stejný jako u jiných Bluetooth zařízení a to přibližně 20m ve volném prostoru nebo 5-10 metrů v zastavěném prostoru)

Cenu zařízení je možné si odečíst z daní.

Manuál k tiskárně

Základní technické parametry 
Rozměry  79 × 112 × 45 mm
Hmotnost  260 g

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.