Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Redmi Buds 4 Pro

Se sluchátky Redmi Buds 4 Pro si užijete hudbu ve všech podmínkách.

Aktuální cena: 1 977 Kč

Koupit příslušenství

Zařízení již není v prodeji.

wg4prordmb76939

Sluchátka Redmi Buds 4 Pro mají certifikaci bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením a podporují zvukový kodek LDAC s přenosovou rychlostí až 990 kb/s a také zvukové rozlišení 96 kHz/24 bitů a vyšší.

Kvalita zvuku Hi-Fi
Sluchátka jsou vybavena zcela novým systémem dvojitých dynamických reproduktorů, který se skládá z 10mm membrány z hliníkové slitiny a 6mm titanové membrány pro vysoké frekvence. Kombinace dvou reproduktorů společně zajišťuje křišťálové čisté výšky a bohaté basy v širokém spektru žánrů.

Pohlcující zvuk
Redmi Buds 4 Pro jsou vybavena zcela novým systémem pohlcujícího zvuku, který využívá vlastní zvukový algoritmus Xiaomi HRTF pro simulaci reálného zvuku a nabízí skutečně pohlcující zážitek při sledování videa a který je kompatibilní s různými zdroji zvuku a přehrávacími zařízeními.

Aktivní potlačení hluku
Sluchátka dokáží snížit hluk až o 43 dB, takže si můžete hudbu vychutnávat v klidu a tichu.
Adaptivní ANC pomocí umělé inteligence přepíná mezi 3 úrovněmi ANC:
Lehké potlačení hluku – kanceláře, knihovny, apod.
Vyvážené potlačení hluku – kavárny, parky, apod.
Hluboké potlačení hluku – stanice metra, letiště, apod.

Duální transparentní režim
V běžném transparentním režimu můžete poslouchat své okolí, aniž byste muselo vyjmout sluchátka. Můžete také přepnout do režimu vylepšeného hlasu, když potřebujete s někým mluvit tváří v tvář.

Redukce hluku větru
Každé sluchátko je vybaveno vestavěnou kovovou větrnou krytkou, která účinně snižuje hluk větru a také patentovaným algoritmem redukce hluku větru, který se automaticky zapne, když vítr dosáhne určité rychlosti, takže si můžete užívat venkovních aktivit, aniž byste byli rušení.

3 mikrofony pro potlačení hluku
Každý ze 3 mikrofonů má svou vlastní funkci a precizně extrahuje zvuky hlasu, aby účinně odfiltroval vnější hluk. Kvalita hovoru je dále vylepšena pomocí algoritmu redukce šumu neuronovou sítí.

Baterie a nabíjení
Na jedno nabití můžete poslouchat hudbu až 9 hodin nebo až 36 hodin při použití spolu s nabíjecím pouzdrem. Sluchátka po rychlém 5minutovém nabíjení vydrží přehrávat až 2 hodiny hudby.

Připojení
Sluchátka můžete připojit ke 2 zařízením se systémem Android, iOS nebo Windows současně, což Vám umožní používat stejná sluchátka, když jste v kanceláři. Na zařízeních kompatibilních se systémem MIUI se po otevření nabíjecího pouzdra v blízkosti Vašeho telefonu automaticky zobrazí vyskakovací okno MIUI pro žádosti o rychlé spárování.

Ovládání
Každé sluchátko je vybaveno snímačem, který umožňuje pozastavit přehrávání hudby a přepínat režimy krátkým nebo dlouhým stisknutím.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Připojení: Bluetooth 5.3

Podobné příslušenství