Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sluchátka 1MORE Piston Fit BT In-Ear Headphones

Reprodukuje křišťálově čistý zvuk v ultrakompaktním provedení.

Původní cena: 1 277 Kč

Aktuální cena: 777 Kč po slevě

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 42 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 41 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSLM25556PROMO

Exkluzivní sleva 500 Kč! Sleva už je zahrnuta v ceně a platí do vyprodání zásob.

Optimalizovaný Bluetooth chipset umožňuje rychlejší přenos a stabilnější připojení během Vašich každodenních aktivit, jako je třeba sport, práce či cestování.

Lepší zvuk
10 mm dynamický ovladač s titanovou kompozitní membránou vyvažuje silné basy a nabízí vynikající detaily. Reprodukuje křišťálově čistý zvuk v ultrakompaktním provedení.

Neomezený poslech
Výkonná baterie s kapacitou 130 mAh umožňuje až 8 hodin poslechu hudby na jedno nabití. Doba nabíjení sluchátek je 1 hodina.

Pohodlné nošení
Lehká sluchátka se 45° zakřivením přirozeně sednou do Vašich zvukovodů a nabízí tak těsné a bezpečné uchycení během dlouhodobého používání.

Elegantní a odolná
Zažijte pečlivé řemeslné zpracování s elegantním a odolným sestavením z hliníkové slitiny, které poskytuje extra odolnost, když jste na cestách.

Užijte si volného pohybu
Tancujte, jako když se nikdo nedívá. Tato sluchátka váží pouze 18 g, zapomenete, že je máte vůbec na sobě.

Certifikace IPX4
Odolnost proti vodě IPX4 zajišťuje dlouhodobou odolnost ve venkovních podmínkách i během aktivního cvičení. Tato sluchátka odolají stříkající vodě, potu i dešti.

Magnetické kryty
Magnetické kryty na zadní straně sluchátek poskytují tvar náhrdelníku pro pohodlné skladování kolem krku, když je zrovna nepoužíváte.

Kompatibilní s mnoha zařízeními
Sluchátka jsou kompatibilní s mobilními telefony, tablety, notebooky a dalšími zařízení Bluetooth.


Technické specifikace

  • Impedance: 32
  • Bluetooth: 5.0
  • Bluetooth protokoly: HFP/A2DP/AVRCP
  • Dosah: 10m
  • Vstup: 5V 1A
  • Doba nabíjení: 60 minut
  • Výdrž při hovoru: 8 hodin
  • Výdrž při poslechu hudby: 8 hodin
  • Pohotovostní režim: 200 hodin (zapnutý Bluetooth bez využití sluchátek)
  • Hmotnost: 18g