Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Apple AirTag (4 Pack) - lokátor

Apple AirTag je praktický lokátor, který pohlídá vaše cenné věci. Klíče od auta, peněženku, batoh už od teď vždy najdete.

Aktuální cena: 2 977 Kč

Koupit zařízení pro sledování polohy

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Sleduj své klíče, peněženku, kufr, batoh a další věci v aplikaci Najít. Pokud je hledaný AirTag někde blízko, můžeš ho přes integrovaný reproduktor prozvonit. A když je dál, vypátrat ti ho pomůže síť milionů zařízení Apple zapojených do služby Najít. Vše probíhá anonymně a soukromí je jištěno šifrováním.


Hlavní vlastnosti:

 • Aplikace Najít Ti kromě Tvých zařízení a přátel ukazuje i polohu věcí vybavených AirTagem
 • Jedním klepnutím AirTag nastavíš a připojíš ke svému iPhonu nebo iPadu
 • Ztracené věci lépe najdeš, když si je integrovaným reproduktorem prozvoníš
 • Když je AirTag kousek odTtebe, přesné hledání Tě pomocí ultraširokopásmové technologie (u některých modelů iPhonu) navede přímo k němu
 • Pokud je dále, s hledáním ti pomohou stovky milionů zařízení Apple v síti služby Najít
 • Když AirTag přepneš do režimu ztraceného zařízení, dostaneš automaticky oznámení, jakmile některé zařízení v síti služby Najít zachytí jeho polohu
 • Veškerá komunikace v síti služby Naji probíhá anonymně a soukromí je jištěno šifrováním
 • Tvoje polohové data a jejich historie se do samotného AirTagu nikdy neukládají
 • Vyměnitelná baterie vydrží více než rok
 • AirTag vyhovuje specifikaci odolnosti proti vodě a prachu IP67
 • AirTag si doladíte některým z množství barevných doplňků

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.