Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Návrh smlouvy

Abyste věděli, co se vás bude týkat, co je k uzavření smlouvy potřeba, a co všechno tvoří její návrh.

Návrh smlouvy tvoří

V době aktivace SIM jsou na telefonním čísle aktivní následující služby.

Osoby zdravotně postižené nebo závislé na pomoci jiné osoby mohou využít následující nabídku:

Chcete předplacenou kartu s kreditem? Tak se vás bude týkat:

Rádi byste od nás internet přes telefonní linku? Pak si přečtěte:

Chcete výhodnější tarif nebo zařízení se smlouvou na 2 roky? Pak se vás týkají:

 

Chcete platit telefonem (nákupy, faktury, dárcovské SMS)? Tak se vás budou týkat>:

Na písemné smlouvy se vztahují následující podmínky:

Pokud uzavřete smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek a poskytování služeb (při pořízení dotovaného zařízení nebo využíváte zvýhodnění na služby) se závazkem na konkrétní telefonní číslo, vztahují se na vás:

Pokud jste uzavřeli smlouvu o poskytování zvýhodněných podmínek bez závazku na konkrétní telefonní číslo, vztahují se na vás:

Pokud uzavřete Rámcovou smlouvu o poskytování veřejně dostupných služeb Vodafone OneNet (zákazníci OneNet), vztahují se na vás:

Pro uzavření smlouvy budete potřebovat:

Uzavřením smlouvy nedáváte souhlas se zveřejněním Vašich osobních a identifikačních údajů v účastnickém seznamu v souladu s § 41 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích. Pokud si přejete Vaše osobní a identifikační údaje zveřejnit, můžete o to kdykoliv požádat. Více zde. U předávaných údajů můžete zároveň uvést, že si nepřejete být kontaktován za účelem marketingu.

informace

Pokud ješte nemáte Acrobat Reader (budete ho potřebovat při otvírání PDF souborů), můžete si jej zdarma stáhnout zde.