Jakým způsobem mám vrátit zařízení, když zruším Vodafone TV?

  • Pokud jste vypověděli službu Vodafone TV, je potřeba nám vrátit pronajatý set-top box, abychom mohli ukončit jeho nájem a nemuseli jsme vám ho účtovat, i když už službu Vodafone TV nevyužíváte.
  • Výpověď služby a ukončení pronájmu zařízení jsou dva různé kroky. Pokud Vodafone TV rušíte, nejprve se s námi domluvte na výpovědi, po zrušení služby nám pak do 14 dnů vraťte pronajaté zařízení.

Jak můžu pronajatý set-top box vrátit?

Zkontrolujte, že vracíte kompletní balení. Spolu se set-top boxem byste měli vrátit také napájecí kabel, dálkové ovládání a propojovací kabely (HDMI, ethernetový kabel).

  1. Poštou - stáhněte si Formulář o vrácení pronajatého zařízení a pečlivě ho vyplňte. Vyplněný formulář přiložte do zásilky se zařízením a pošlete nám ho na adresu Muff Logistics, Průmyslová 7, 108 00, Praha 10. Doporučujeme využít doporučenou zásilku, abyste měli jistotu, že k nám zásilka dorazila.
  2. V prodejně - navštivte některou z našich prodejen, kde můžete zařízení vrátit osobně (zařízení může vrátit ten, na koho je služba napsaná). Při vrácení dostanete protokol o vrácení zařízení přímo na místě.

Set-top box jsem ztratil nebo je rozbitý, co mám dělat?

  • Pokud nám nemůžete vrátit funkční set-top box, doúčtujeme vám smluvní pokutu podle typu zařízení a měsíční pronájem ukončíme.
  • Kontaktujte nás telefonicky na *77 nebo osobně v prodejně, kde se spolu domluvíme na konkrétních krocích. Smluvní pokutu pak doúčtujeme do následujícího pravidelného Vyúčtování.
Naposledy upraveno 09. 04. 2021