Je Vodafone TV přenosná, nebo je vázaná na jednu adresu?

V tomto případě záleží na tom, kterou z variant Vodafone TV u nás využíváte. Upozorňujeme také na to, že pokud byste měli k jedné Vodafone TV více set-top boxů, všechny musejí být připojené stejnou technologií.

Mám Vodafone TV zapojenou pouze přes internet

  • Set-top box k Vodafone TV máte připojený síťovým kabelem ke svému modemu a HDMI kabelem ke svému televizoru.
  • Kvalita sledovaného obrazu závisí na rychlosti a stabilitě vašeho připojení k internetu. V případě potíží se podívejte na našeho průvodce.
  • U této varianty Vodafone TV je set-top box nezávislý na konkrétní adrese, můžete si ho tedy vzít s sebou například na chatu, stačí, když na novém místě budete mít kvalitní a stabilní připojení k internetu.
Zapojení set-top boxu jen síťovým kabelem

Mám Vodafone TV a na mé adrese je dostupná kabelová TV od Vodafonu

  • Set-top box k Vodafone TV máte připojený síťovým kabelem ke svému modemu, koaxiálním kabelem do anténní zásuvky a HDMI kabelem ke svému televizoru.
  • Při sledování živého vysílání sledujete kabelovou TV (DVB-C), živé vysílání tak nespotřebovává kapacitu vašeho domácího internetového připojení. Obsah videotéky nebo zpětné sledování pořadů funguje přes internet a kvalita obrazu v tomto případě přímo souvisí s kvalitou vašeho připojení k internetu. V případě potíží se podívejte na našeho průvodce.
  • Vodafone TV přes kabelovou síť je vázána na konkrétní adresu, pokud byste set-top box připojili k internetu na jiné adrese, živé vysílání vám nebude fungovat.
Koaxiální kabel