Jaké výhody získám s předplacenou Kartou 26 pro mladé?

Nabídku Karta 26 jsme k 28.2.2023 ukončili, nové aktivace už proto nejsou možné. Informace na stránce slouží pro zákazníky, kteří už Kartu 26 mají aktivní.

Pro mladé, kteří jsou zvyklí na dobíjení kreditu, jsme připravili Kartu 26. S ní můžete získat vybrané Balíčky ke kartě za zvýhodněnou cenu:

  • Balíček ke kartě - Volání do všech sítí (neomezeně v rámci Vodafonu + 100 minut do ostatních sítí) za 149,40 Kč
  • Balíček ke kartě - 2,5 GB dat a SMS v síti neomezeně za 99,50 Kč

Nabídka platí na 12 měsíců od aktivace karty a pokud si kdykoliv v této době balíčky zapnete, budete je mít vždy za zvýhodněnou cenu. Balíčky lze libovolně kombinovat - můžete využívat oba balíčky současně, nebo jen jeden z nich. Prostě, jak vám to právě vyhovuje.

Jaké jsou základní sazby Karty 26?

Pokud nemáte volné jednotky z Balíčků ke kartě, jsou ceny za volání a SMS v ČR na běžně zpoplatněná česká čísla (pokud máte jako základní tarif Kartu pro partu) následující:

  • Volání - 3,50 Kč/min
  • SMS - 1,90 Kč

Ceny za volání a SMS se řídí vaším výchozím předplaceným tarifem. Pokud si například Kartu 26 nastavíte na Předplacené kartě 30, budou výchozí ceny platit podle ceníku Předplacené karty 30.

Musím si balíčky každý měsíc znovu aktivovat?

Nemusíte, balíček se vám každý měsíc obnoví automaticky. Zapnutí Balíčku ke kartě zařídíte přes muj.vodafone.cz nebo SMSkou. Celou nabídku Balíčků ke kartě najdete na našich stránkách.