Jaké výhody získám s předplacenou Kartou 26 pro mladé?

Pro mladé, kteří jsou zvyklí na dobíjení kreditu, jsme připravili Kartu 26. S ní můžete získat vybrané Balíčky ke kartě za zvýhodněnou cenu:

  • Balíček ke kartě - Volání do všech sítí (neomezeně v rámci Vodafonu + 100 minut do ostatních sítí) za 149,40 Kč
  • Balíček ke kartě - 2,5 GB dat a SMS v síti neomezeně za 99,50 Kč

Nabídka platí na 12 měsíců od aktivace karty a pokud si kdykoliv v této době balíčky zapnete, budete je mít vždy za zvýhodněnou cenu. Balíčky lze libovolně kombinovat - můžete využívat oba balíčky současně, nebo jen jeden z nich. Prostě, jak vám to právě vyhovuje.

Jaké jsou základní sazby Karty 26?

Pokud nemáte volné jednotky z Balíčků ke kartě, jsou ceny za volání a SMS v ČR na běžně zpoplatněná česká čísla (pokud máte jako základní tarif Kartu pro partu) následující:

  • Volání - 3,50 Kč/min
  • SMS - 1,90 Kč

Ceny za volání a SMS se řídí vaším výchozím předplaceným tarifem. Pokud si například Kartu 26 nastavíte na Předplacené kartě 30, budou výchozí ceny platit podle ceníku Předplacené karty 30.

Jak Kartu 26 získám?

Podmínkou pro získání nabídky je věk do 26 let včetně a uvedení jména, příjmení, rodného čísla a platného e-mailu. Podrobné podmínky jsou k dispozici na našich stránkách.

  1. S novým číslem - kartu si můžete koupit v prodejnách Vodafonu.
  2. Ke stávajícímu číslu - si můžete nabídku aktivovat nebo prodloužit také, a to ve všech prodejnách. Aktivaci nabídky potvrdíme SMSkou.

Musím si balíčky každý měsíc znovu aktivovat?

Nemusíte, balíček se vám každý měsíc obnoví automaticky. Zapnutí Balíčku ke kartě zařídíte přes muj.vodafone.cz nebo SMSkou. Celou nabídku Balíčků ke kartě najdete na našich stránkách.