nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava Vodafone

Jak funguje přenos čísla k Vodafonu?

Když se rozhodnete změnit svého operátora, můžete to udělat i se svým mobilním číslem. Odpadá vám tak nutnost informovat své okolí o změně čísla. Převedeme vám ho totiž zdarma od jakéhokoliv operátora, ať už máte tarif, nebo předplacenou kartu.

Jak si u nás můžete objednat služby?

Pokud jste si ještě tarif neobjednali, můžete využít jeden z následujících způsobů objednávky:

  • Tarif i s přenosem čísla si můžete objednat v eShopu.
  • Můžete se stavit v některé z našich prodejen.
  • I naši operátoři na lince 800 777 777 vám rádi s přenosem čísla a výběrem vhodných služeb pomohou. Když nám na těchto stránkách napíšete vaše číslo, tak se vám sami s nabídkou ozveme.
Co všechno budete k přenosu čísla k nám potřebovat?
Vypovědět smlouvu u stávajícího operátora
Číslo oprávnění pro přenos (ČVOP)
14místný kód, který vám vydá původní operátor po vypořádání všech závazků. Informace, jak ČVOP získat, najdete na stránkách svého operátora (např. přenos od T-Mobilu, přenos od O2).
Datum přenosu
To nastavíme společně (v eShopu, telefonicky na 800 777 777 nebo v prodejně Vodafonu).
Novou SIM kartu Vodafonu
Na tu vaše stávající číslo převedeme.


Kolik mě přenos čísla bude stát?

Za přenos telefonního čísla do sítě Vodafone nic neplatíte. U opouštěného operátora ale musíte mít vypořádány všechny závazky.

Odejít můžete i v případě, že u stávajícího operátora máte smlouvu. V tomto případě si operátoři většinou účtují poplatek za předčasné ukončení smlouvy. Pokud jste nefiremní zákazník, zaplatíte pětinu závazku za zbývající období, tzn. pokud máte závazek například 500 Kč měsíčně a do konce smlouvy vám zbývá 6 měsíců, zaplatíte pokutu 600 Kč.

Jak dlouho přenos čísla trvá?

S vaším číslem u nás můžte být už za 4 pracovní dny. Délka přenosu ale závisí na výpovědní lhůtě původního operátora. Samotný přenos čísla pak probíhá mezi půlnocí a šestou hodinou ranní.

Jak postupovat při objednávce v eShopu?
Vyberte si tarif.
V košíku zadejte telefonní číslo, které chcete přenést.
Pokud již máte ČVOP, tak ho zadejte a zvolte si datum přenosu.

Objednávku lze dokončit i bez ČVOP. Spolu s požadovaným datem přenosu do naší sítě jej zadáte později na www.vodafone.cz. Odkaz na konkrétní stránku vám pošleme v e-mailu spolu s potvrzením objednávky.

Kompletní podmínky přenositelnosti najdete na www.vodafone.cz

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace