Co potřebuji k pořízení SIM/služeb od Vodafonu?

Tarifní služby

  • Věk alespoň 15 let (smlouvu na dobu určitou můžete uzavřít od 18 let).
  • Občanský průkaz a další doklad obsahující fotografii a rodné číslo (např. cestovní pas, řidičský průkaz, studentský průkaz atd.).

Novou SIM kartu vám poskytneme zdarma. Podle vybraných služeb skládáte vratnou Volací jistinu. Výše jistiny je stejná při objednání služeb přes internet, operátora i v prodejně.

Předplacené služby

  • Při pořízení nové dobíjecí karty není zapotřebí předložit žádné doklady.
  • Novou SIM kartu vám poskytneme zdarma, zaplatíte pouze kredit, který je na předplacené kartě přednabitý a můžete ho po aktivaci čerpat na volání a další služby.

Cizinci

Při pořízení tarifních služeb požadujeme předložení 2 dokladů podle toho, jestli jste nebo ne občanem EU.

Zákazník1. doklad2.doklad
Občan státu EUObčanský průkaz země, která doklad vystavila; cestovní pas; průkaz s povolením k trvalému nebo dlouhodobému pobytu; zaměstnanecká karta s biometrickými prvky (pouze pokud máte přidělené české RČ). Platnost dokladu nesmí být kratší než 6 měsíců od pořízení služeb.Doklad s fotografií vydaný zemí, ve které má zákazník občanství (např. řidičský průkaz); Opencard; ISIC nebo doklad o rodném čísle.
Občan státu mimo EUCestovní pas nebo průkaz s povolením k trvalému nebo dlouhodobému pobytu. Platnost dokladu nesmí být kratší než 6 měsíců od pořízení služeb.Doklad s fotografií vydaný zemí, ve které má zákazník občanství (např. řidičský průkaz nebo občanský průkaz dané země); Opencard; ISIC nebo doklad o rodném čísle.
Diplomat/KonzulPas (diplomatický)Pověřovací listina od ambasády nebo Potvrzení Konzula.
  • V některých případech můžeme ke složení Volací jistiny požadovat ještě složení Dodatečné (bezpečnostní) jistiny.
  • Služby není možné objednat telefonicky, ani v eShopu, pokud budete uzavírat smlouvu nebo si budete kupovat zařízení se slevou / na splátky. V takovém případě je nutné navštívit naši prodejnu.

Jak si pořídím nové služby od Vodafonu

Naposledy upraveno 28. 12. 2020