Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone Pass podporuje vývojáře aplikací

Ve Vodafonu si přejeme, aby si naši zákazníci mohli ještě více užívat připojení na naší skvělé 4G LTE síti. Proto jsme představili nový produkt Vodafone Pass.Co je Vodafone Pass

Zákazníci mají poprvé možnost užívat si za jeden poplatek své zájmy na internetu bez omezení. Například sjíždět sociální sítě, sledovat video, poslouchat hudbu nebo být v kontaktu s přáteli na chatech. To vše bez toho, aby museli myslet na lítající gigabity. Žádná data ze svého tarifu při tom zkrátka nečerpají.

Zákazník si může vybrat jeden nebo víc Passů, které bude využívat naplno, a k tomu bude mít samozřejmě k dispozici i svá běžná data pro univerzální použití.

Vodafone Pass umožňuje našim zákazníkům těšit se z toho, co je baví: Chat, Music, Video a Social Pass jsou nabité zajímavým obsahem našich partnerů.

V naší 4G LTE síti můžou dostat tuhle možnost i uživatelé vašich aplikací.

Balíčky Vodafone Pass

Aktuálně nabízíme šest balíčků. Připravili jsme je tak, aby pokryly nejčastější obsah, který naší zákazníci na internetu vyhledávají. Tak vybírejte, do které kategorie by se hodila vaše aplikace.

Chat Pass

Obsahuje aplikace, které umožňují komunikaci, tzn. posílání textových zpráv, jako je například WhatsApp.

Social Pass

Zahrnuje aplikace, které umožňují sdílení různých životních událostí s přáteli, rodinou nebo kolegy přes veřejný i soukromý profil, např. Facebook.

Music Pass

Obsahuje aplikace, které dovolují streamování hudby.

Video Pass

Ve Video Passu najdete aplikace, které umožňují sledování videí nebo televizních stanic.

Cloud Pass

Cloud Pass zahrnuje aplikace pro zálohování souborů, jako jsou třeba dokumenty, fotografie nebo videa.

Jak to funguje

V první řadě potřebujeme identifikovat data, které naši zákazníci ve vaší aplikaci využívají. Identifikátorem může být IP adresa, doména, SNI, port nebo protokol. Důležité je, abychom používali identifikátor, díky kterému jednoznačně rozlišíme data z vaší aplikace od těch ostatních. Samozřejmě bez ohledu na obsah, který zákazníci přijímají nebo odesílají.

Informace o změnách

Když nám pošlete potřebné technické údaje, budeme společně pracovat na tom, abychom dokázali přesně identifikovat data z vaší aplikace. Důležité je udržovat správné nastavení aktualizované, a právě proto od vás potřebujeme informace o všech plánovaných změnách. Jen tak dokážeme naším zákazníkům zajistit služby, se kterými budou spokojeni.

Chcete se přidat?

Pokud jste vývojář s vlastní mobilní aplikaci a zajímá Vás, jak to celé funguje nebo se chcete přidat, kontaktujte nás pomocí formuláře.

chci se přidat

Často kladené otázky

Do jakého balíčku Vodafone Pass mám aplikaci zařadit?

Připravili jsme 6 balíčků Vodafone Pass. Pokud si nejste jisti do jaké kategorie aplikaci zařadit, napište nám a společně si to upřesníme. Kontaktní formulář můžete vyplnit i v případě, že máte zájem o přidání vaší aplikace do služby Vodafone Pass, ale zatím pro ni nemáme vhodný balíček.

Jak bude Vodafone Pass fungovat, když je obsah aplikace zpoplatněn?

Jestli si v rámci vybrané služby zákazníci pořídí předplatné nebo jinou placenou variantu, to musíme nechat na ně, do toho už nevidíme. Díky službě Vodafone Pass ale nemusí přemýšlet nad tím, kolik dat aplikace spotřebuje, prostě ji používají a data už nepočítají. Placený obsah aplikací není zahrnut v měsíčním poplatku za Vodafone Pass.

Pokud přidám do balíčku Vodafone Pass aplikaci, skutečně nebudete započítávat všechna data, které zákazníci přenesou?

Důležité je, abychom dokázali rozlišit data z vaší aplikace a odlišili je od ostatního obsahu na internetu. K tomu potřebujeme identifikátor, kterým může být IP adresa, doména, SNI, port nebo protokol. Pokud máte v aplikaci odkazy na obsah třetí strany, který nedokážeme identifikovat, což může být třeba otevření odkazu na webovou stránku, přehrání vloženého YouTube videa apod., bude toto připojení standardně počítáno ze základního datového balíčku.

Vztahuje se Vodafone Pass i na stažení a aktualizace aplikací?

Aplikace a jejich aktualizace si stahujete z aplikačních obchodů (Obchod Play, App Store…) a tento provoz není součástí Vodafone Passu. Pokud máte nastavené stahování aplikací nebo jejich aktualizací přes mobilní síť, data počítáme z balíčku dat pro univerzální použití.

Jak dlouho trvá přidání aplikace do balíčku Vodafone Pass?

Po vyplnění formuláře se s vámi spojíme do 10 pracovních dnů. Nejdříve si potvrdíme základní informace a podmínky spolupráce a poté uzavřeme smlouvu o poskytování služeb. V dalším kroku se podíváme na technické řešení identifikace dat z vaší aplikace. Po úspěšném otestování si pak už jenom potvrdíme termín zařazení vaší aplikace do balíčku Vodafone Pass.

Proč mi na novějších Apple zařízeních nefunguje správně Vodafone Pass?

Pokud si na Apple zařízeních s operačním systém iOS 15 a vyšší zapnete službu iCloud Private Relay (Soukromý přenos přes iCloud), můžete se vám stát, že vám služba Vodafone Pass nebude fungovat správně. To je způsobeno tím, že tato služba skryje vaši IP adresu, aby ji nikdo nemohl zachytit, přečíst a použít například k vytvoření vašeho podrobného profilu o pohybu na internetu. V případě, že chcete, aby vám služba Vodafone Pass pracovala bez problému, vypněte iCloud Private Relay.