Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Bohatá vánoční kolekce dárků od Vodafonu se otevírá: Neomezená data pro mobil i internet domů zdarma, k tomu speciální videotéka

12. listopadu 2020

Sednout si společně jako rodina k oblíbené vánoční pohádce nebo filmu mohou letos zákazníci Vodafonu kdykoliv, třeba už v listopadu. Umožní to speciální vánoční videotéka, která bude součástí Vodafone TV i UPC TV. K letošním dárkům patří i neomezená mobilní data na měsíc zdarma. A nejde jen o mobilní data, kdo si pořídí pevný internet, bude ho mít několik měsíců bezplatně, a to včetně rychlosti 1 Gb/s. Na tisícové slevy se mohou těšit zájemci o nový telefon, notebook, televizi nebo PlayStation.

Vodafone už dávno není jen mobilní operátor, v dosahu jeho pevného internetového připojení je dnes 99 % českých domácností a je to právě Vodafone, který dokonce nabízí nejrychlejší internetové připojení nejvyššímu počtu zákazníků v zemi. Zároveň přináší i širokou televizní nabídku prostřednictvím vlastní služby Vodafone TV. Tomu také odpovídá letošní vánoční nadílka, kterou firma připravila hlavně pro stávající, ale také pro nové zákazníky. Ti ji mohou využít pro vše, co aktuálně nejvíce potřebují nebo ocení – ať už jsou to společně strávené chvíle o Vánocích s nejbližšími, nebo on-line práce či vzdělávání.

Mobilní data zdarma

Prvním dárkem ze štědré kolekce jsou neomezená mobilní data na měsíc zdarma. Využít je mohou majitelé tarifů i předplacených karet s aktivním měsíčním datovým balíčkem. Kdo si chce dárek vyzvednout, může to udělat od 12. listopadu do 31. ledna 2021 na webu vodafone.cz/vanoce.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci tarifu Vodafone Neomezený, kteří už neomezená data využívají v rámci svého tarifu. V období 12. listopadu až 31. ledna nebude rychlost připojení zastropovaná na 10 Mb/s, ale každý si bude moci automaticky užít maximální rychlost, kterou technické parametry sítě umožní.

Pevný internet se stoprocentní slevou

Dalším z kolekce dárků je pevné internetové připojení zdarma na 3 měsíce pro všechny zákazníky, kteří si ho u Vodafonu pořídí. Dárek je dostupný prakticky pro všechny domácnosti, protože se týká nejen sítě bývalé firmy UPC včetně nejvyšší rychlosti připojení 1 Gb/s, ale i dalších partnerů Vodafonu a tedy téměř všech druhů připojení.

„Připravili jsme kolekci dárků, která lidem umožňuje trávit čas společně a být ve spojení, i když jsou od sebe třeba daleko. Zároveň tímto balíkem dáváme k dispozici všechny naše služby, které se hodí nejen o Vánocích, ale i před svátky nebo po jejich uplynutí, až se vrátíme do práce a děti do školy, případně částečně k on-line výuce. Jde proto o mobilní sítě, pevný internet, televizní zábavu i nabídku elektroniky. Vybere si určitě každý,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

Vánoční videotéka

Udělat si vánoční pohodu kdykoliv a bez reklam umožní speciální videotéka, kde všichni zákazníci Vodafone TV (včetně tarifu Klasik, kde videotéka není pevnou součástí) najdou zhruba 50 oblíbených vánočních příběhů, filmů a pohádek. Některé klasické pohádky, jako Popelka a S čerty nejsou žerty, budou už dostupné i ve špičkové kvalitě obrazu – rozlišení 4K.

Není potřeba se o nic starat, vánoční sekce se zobrazí automaticky a její obsah lze přehrávat opakovaně, nic navíc se neúčtuje. Filmy přibudou i zákazníkům UPC TV. Zároveň bude možné získat kanály televize HBO na 1 měsíc se 100% slevou, a to aktivací na telefonní lince nebo v prodejně Vodafonu.

„Vodafone TV letos v Česku urazila obrovský kus cesty. Spustili jsme ji v březnu, v létě k ní připojili jako jediný operátor v zemi partnerskou službu Netflix a na podzim jsme nabídli první filmy v nejvyšším rozlišení 4K. Jsem přesvědčený o tom, že Vodafone TV je dnes nejlepším zdrojem televizní zábavy pro rodiny,“ dodává Quique Vivas.

Slevy nejen na mobilní telefony

Nechybějí ani vánoční slevy ve výši až 4000 korun, a to třeba na telefony od společností Apple a Samsung. Slevy se ale týkají i dalších zařízení, jako jsou notebooky značek Lenovo a Acer nebo televizor Sony a herní konzole PlayStation 4.

Radost z nového telefonu nepokazí jeho majiteli ani omylem rozbitý displej – platí tříměsíční záruka od nákupu, během které Vodafone displej bezplatně opraví.

A ještě něco navíc

I během Vánoc budou děti trávit čas na internetu. Rodiče, kteří jim chtějí dát volnost a přitom vědět, že jsou děti v pořádku a že třeba nenavštěvují nevhodné internetové stránky, mohou využít aplikaci Vodafone Family Security. Jen za 49 korun měsíčně je k dispozici až pro 6 zařízení. Díky kombinaci záruky na prasklý displej a Vodafone Family Security tak mají zákazníci jistotu, že je ochráněný jak samotný telefon, tak i bezpečnost dětí při jeho používání.

Přehled celé kolekce dárků a další informace jsou na webu vodafone.cz/vanoce.

Speciální nabídky a podpora pro všechny nejen o Vánocích

Vodafone na své zákazníky nemyslí jen v souvislosti s Vánocemi, ale po celou dobu, kdy českou společnost sužuje koronavirová krize. Už od jara průběžně firma přizpůsobuje nabídku novým potřebám svých zákazníků a během podzimu svou podporu ještě zintenzivnila. Soustředí se přitom na segmenty, které ji nejvíce potřebují, což jsou děti a studenti a také senioři. Nejvíce zasaženým rodinám, které si internet pro zajištění on-line výuky nemohou dovolit, poskytuje 500 modemů pro pevné internetové připojení a konektivitu na půl roku zdarma a dalších více než 300 modemů a konektivit ve spolupráci se společností CETIN. Důležité je ale vyjít vstříc všem zákazníkům, protože všichni mají vzhledem k pandemii složitější podmínky. Studenty proto Vodafone podpořil speciálním studentským tarifem #jetovtobě Neomezený s neomezenými daty, v listopadu přidal speciální tarif pro učitele, který kombinuje mobilní a pevné připojení.

Vzdělání podporuje i řadou individuálních řešení pro školy a města, která jsou zřizovateli škol, kdy jim poskytuje datovou konektivitu za speciálních cenových podmínek. Data Vodafone přidal do tarifů pro zdravotně postižené zákazníky. Seniorům využívajícím Tarif 60+ přidal do konce ledna neomezené minuty. Seniory také podpoří v rámci listopadové firemní sbírky Giving Tuesday, do které se mohou zapojit i zákazníci, kteří v prodejnách Vodafone mohou věnovat svůj starý funkční chytrý telefon. Vodafone přidá konektivitu a další chytrá zařízení, ta poskytne osamělým seniorům a naučí je s nimi pracovat. Do podpory těchto segmentů tak Vodafone investuje více než 6 milionů korun.