Vodafone

Tarif 60+

Už vám bylo šedesát? Myslíme na vás a připravili jsme vám speciální nabídku.

Tarif 60+

50 minut volání
po vyčerpání 3,49 Kč/min
Neomezené SMS v síti Vodafone
ostatní 1,51 Kč/SMS
50 MB dat
s možností navýšení
o 250 MB/99 Kč

Cena tarifu je včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců. Zobrazit cenu bez smlouvy.

Volání, SMS a MMS

 • 50 volných minut měsíčně můžete provolat do jakékoli mobilní nebo pevné sítě v ČR.
 • Po vyčerpání volných minut vás hovor bude stát 3,49 Kč/min.
 • Hovory účtujeme férově – po vteřinách již od začátku.
 • SMS posíláte neomezeně v síti Vodafone, do ostatních vás vyjde SMS na 1,51 Kč.
 • Jedna MMS vás vyjde na 4,54 Kč do jakékoli sítě v ČR.
 • Nevyčerpané volné minuty a SMS se převádí pouze do následujícího zúčtovacího období. Čerpat se začnou až po spotřebování nových volných jednotek.

Využití datového balíčku

 • Velikost a využití datového balíčku: 50MB porce dat vám vystačí, pokud jste nenáročný uživatel a k internetu se připojujete jen občas.

Navýšení datového balíčku

 • Tento tarif má nastaveno účtování dat po vyčerpání základního datového objemu. Za každých započatých 50 MB po překročení základního objemu zaplatíte 49 Kč, a budete tak moci nadále využívat plnou přenosovou rychlost. Účtování dalších dat si však můžete kdykoli zdarma vypnout, v tom případě vám rychlost připojení k internetu po vyčerpání datového balíčku zpomalíme na 20 kbit/s. Nastavení si můžete změnit například v Můj Vodafone.
 • Když vám datový balíček často nebude stačit, můžete si jej navýšit rovnou o 250 MB za 99 Kč díky službě Zvětšení datového balíčku. Vše pohodlně a zdarma nastavíte v Můj Vodafone.

Roaming a volání do zahraničí

 • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.
 • Roaming: Díky nastavenému balíčku Roaming na den můžete ve vybraných zemích za denní poplatek volat, SMSkovat a využívat mobilní internet, jako byste byli doma. Nastavení roamingových služeb si můžete kdykoliv změnit. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách roamingu.
 • Novinka: Pokud vyrážíte na dovolenou po Evropě, pořiďte si rovnou zvýhodněný balíček Roaming na 7 dní, se kterým získáte 7 dní služby Roaming na den. Sdílejte své zážitky naplno a ušetřete.

Podmínky tarifu

 • Tento tarif si můžete pořídit, pokud vám je 60 let nebo více.
Zavolejte nám ikona
Zavolejte nám ikona

Máte zájem o tuto nabídku?

Rádi vám poradíme a případně dokončíme objednávku po telefonu. Nechte nám na sebe kontakt, v nejbližší pracovní den vám zavoláme zpět.

A to není vše, v nabídce 60+ máme i tablet

Nyní za tablet s internetem zaplatíte jen 1 Kč a budete mít po ruce jízdní řády, předpověď počasí, mapy a spoustu dalších aplikací, které vám zjednoduší život.

Více o nabídce

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáváte jak na nový tarif, tak na telefon, tablet nebo modem, který jste si pořídili za zvýhodněnou cenu nebo na splátky zároveň s tarifem. Během této doby můžete nepoškozené zařízení vrátit bez údání důvodu, v případě tarifu můžete bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů (např. zařízení zakoupená samostatně bez tarifu) se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás vždy zdarma, když je součástí objednávky alespoň jedna SIMka, telefon, tablet nebo modem. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za dopravu zaplatíte 80 Kč. Zboží vám doručíme do 2 pracovních dnů. Vybrat si můžete Českou poštu nebo kurýrní službu IN TIME.

Nedočkavci ocení vyzvednutí v prodejně třeba již dnes. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny si totiž můžete objednávku bezplatně vyzvednout ještě tentýž den. V ostatních případech budeme mít zboží přichystáno následující pracovní den.

Další informace nejen o doručování najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

Snadný přenos čísla
od jiného operátora.

Je to jednoduché. Vaše současné číslo vám  zdarma převedeme od jakéhokoli operátora.

 • V košíku zadáte telefonní číslo, které chcete přenést, požadované datum přenosu a také číslo výpovědi opouštěného operátora (ČVOP). To vám operátor poskytne ve chvíli, kdy dáte výpověď. Své číslo u nás můžete mít již za 5 dní.
 • Objednávku lze dokončit i bez ČVOP. Spolu s požadovaným datem přenosu do naší sítě jej zadáte později přes tuto webovou stránku. Odkaz na ni vám pošleme také v e-mailu spolu s potvrzením objednávky.

Máte-li k přenosu čísla nějaké nejasnosti, mrkněte do sekce Vše o nákupu v eShopu

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.