Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

3. června 2024

Vodafone v létě přidává data k předplaceným kartám. Například 6,5 GB tak vyjde na 149 korun měsíčně

Ode dneška rozdává Vodafone v rámci letní akce gigabyty dat k předplaceným kartám. Během června, července i srpna si každý zákazník a zákaznice po splnění podmínek může vyzvednout 5 GB dat navíc, u vyšších balíčků jde dokonce o 10 GB dat.

Mít předplacenou kartu od Vodafonu se vyplatí a nově lze snadno získat gigabyty mobilních dat navíc. Datový dárek 5 GB čeká na všechny, kteří využívají balíčky z kategorie Data+SMS nebo Komplet za cenu 149 korun a vyšší. Ať už se budete válet u vody nebo lézt po horách, všude budete mít dostatek dat.

Letní akce startuje 3. června a platí až do konce srpna pro stávající i pro nově zakoupené předplacené karty. Zmíněných 5 GB dat je připraveno každý měsíc, celkem tak jde o 15 GB.

Navíc 5, ale i 10 GB dat

Například s balíčkem Volání v síti neomezeně + 1,5 GB dat lze přes léto využít celých 6,5 GB dat, a to za cenu jen 149 korun měsíčně.

Dalším příkladem je balíček 10 GB dat a SMS v síti neomezeně, kde zákazníci dostanou navíc dokonce 10 GB dat, tedy za 399 korun měsíčně budou mít k dispozici 20 GB dat. Vše přehledně shrnuje přiložená tabulka.

Jak si dárek vyzvednout a Zlatá karta s něčím extra

Dárek v podobě gigabytů dat navíc si zákazníci mohou jednoduše vyzvednout v mobilní aplikaci nebo webové samoobsluze Můj Vodafone.

Promoakce platí i pro nové zákazníky. Ti si mohu například s limitovanou edicí Zlaté karty užívat přes léto 20 GB dat jen za 200 korun měsíčně. Prodejní cena karty je 249 korun a je k dostání na webu, v prodejnách Vodafone nebo u vybraných partnerů.