Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm LTE černá

Chytré hodinky, které nemusíte nabíjet třeba celý víkend.
Více…
Měsíčně 1307
Měsíčně 997
Měsíčně 747
KoupitSkladem k odeslání
9 401

Objednejte si je do 30. 9. 2023 a získejte parádní bonus od Samsungu: Trade-in bonus až 2 000 Kč k výkupní ceně vybraného starého zařízení (dle pravidel). 

Postup pro získání bonusu: 

  1. Objednejte si u nás Samsung Galaxy Watch5 Pro v období do 30. 9. 2023. 
  2. Ve stejném období musíte projevit zájem o získání Výkupního bonusu, a to vytvořením registrace na stránce www.novysamsung.cz (nejpozději 30. 9. 2023 ve 23:59).  
  3. Vyplníte model starého telefonu, který plánujete odprodat s bonusem. 
  4. Po registraci získáte e-mailem své unikátní číslo registrace. Uschovejte si ho pro pozdější dokončení výkupu. 
  5. Registraci dokončíte po obdržení telefonu, protože musíte doplnit IMEI/SN číslo přístroje
  6. Po dokončení výkupu Samsung ověří nárok na bonus a pokud je vše v pořádku, bonus vám vyplatí. 
  7. Ve stejném období musíte projevit zájem o získání bonusu a to vytvořením registrace do kampaně přímo v zařízení skrze aplikaci Samsung Members nejpozději do 30 dnů od aktivace telefonu nebo do 7. 10. 2023. 
  8. Nárok na bonus ověří Samsung
  9. Samsung vás o nároku na bonus bude informovat telefonicky nebo emailem.

Kamarád ke sportu i pro lepší spánek

Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 mm mají režim až pro 90 sportovních aktivit. Ukážou vám poměr vašeho tělesného tuku a svalstva a díky inteligentním senzorům snadno změří vaši srdeční frekvenci či krevní tlak. Umějí spočítat nejen spálené kalorie, ale i kvalitu spánku

V prvních dnech budou monitorovat, jak spíte, a podle toho vás začnou koučovat. Tak, aby se váš spánkový režim zlepšil. Dělají to hravě – pomocí spánkových zvířat, které vám na základě vašich výsledků přidělí.

Volání rovnou z hodinek? Žádný problém
Jdete z domu a v kapse nemáte místo na telefon? S Galaxy Watch5 Pro ho ani nepotřebujete. Hodinky mají speciální funkci LTEdíky které z nich můžete telefonovat i posílat zprávy, aniž by k mobilu musely být připojené přes Bluetooth. Stačí jim eSIM karta, na kterou přesměrujete svoje telefonní číslo.

Baterie na celý víkend a ještě dýl
Nabíječku nechte doma. Baterie s kapacitou 590 mAh, kterými se chytré hodinky pyšní, zvládne až 80 hodin běžného používání. Pokud jí dáte větší zápřah a na hodinkách budete mít nepřerušovaně zapnutou GPS, vydrží baterka až 20 hodin.


Upozornění - vybrané hodinky neumožňují volání na tísňové linky (112, 150, 155, 156, 158), pokud nejsou v dosahu spárovaného mobilního telefonu.

Podpora eSIM
Ano
Značka
Samsung
Barva
Černá
Support eSIM push delivery
Ano
Typ zařízení
Hodinky a náramky bluetooth
Podpora OneNumber
Ano