Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Sony KD-65X81JAEP

 • Poslední šance
 • Se slevou 4 000 Kč

S chytrými televizemi se roztrhl pytel a Sony nezůstala pozadu. Sony KD 65X81JAEP vás dostane jasnými barvami, ostrými detaily, a především hlasovým ovládáním. Nechybí ani zabudovaný Chromecast built-in a Google TV. Tuhle televizi nebudete chtít vypnout.

Televize není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit televizi bez tarifu

Zařízení již není v prodeji.

Televize Sony KD-65X81JAEP

Sony KD 65X81JAEP je vybavena LED obrazovkou s rozlišením 4K Ultra HD a 65" úhlopříčkou. Dokonale vykreslí jednotlivé barevné odstíny, díky 4K HDR. I Sony ví, že u televize trávíme mnohem víc času než kdy dříve, a proto tato televize disponuje technologiemi Dolby Atmos a Dolby Vision. Užijete si tak zvuk i obraz stejné kvality, jako kdybyste seděli v kině, aniž byste se museli zvednout z gauče. Milovníci rychlých honiček a akčních scén ocení Motionflow XR, který zachová dokonale ostrý obraz u superrychlých scén.

Ne vše, na co se díváte, je v kvalitě 4K. Proto je na řadě technologie 4K X-Reality Pro, která upraví přehrávaný obraz tak, aby kvalita odpovídala skoro 4K. Téměř vždy si tak vychutnáte krásné záběry s nepřeberným množstvím dokonale vykreslených detailů.

Televize, která vyslyší skoro každé vaše přání

Co nás ale nejvíce na téhle televizi baví, je to, že stačí nahlas říct, na co se chcete dívat, a Sony KD vás poslechne. Hlasové ovládání je skvělá věc pro ty, kdo věčně někam pokládají ovladač a pak ho nemůžou najít. Je tak chytrá, že si podle světelných podmínek v místnosti sama upraví jas obrazovky. Připojíte se na Wi-Fi, přes Bluetooth a Sony KD si rozumí i s klávesnicí.

Další vlastnost, díky které se do Sony zamilujete: KD má zabudovaný Chromecast built-in. Za pomocí jednoho kliknutí na svém chytrém telefonu streamujete film nebo jiný zábavný obsah přímo na velkou obrazovku. Součástí Sony KB je i Google TV, vyznavači Applu se však nemusí bát. Sony najde společný jazyk i s Apple AirPlay i Apple HomeKit.

Základní technické parametry 
Frekvence panelu  50 Hz
Rozlišení displeje  4K (3840×2160) px
Konektory  2x USB, optický audio výstup, sluchátkový výstup, 4x HDMI, kompozitní vstup; Ethernet
Síťová připojení  Bluetooth 4.2, LAN, Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac)
Výstupní výkon (RMS)  20 W
Spotřeba energie (roční)  130 kWh
Spotřeba energie (průměrná)  Nezadáno
Rozměry a hmotnost zařízení 
Rozměry  Šířka 146.2 cm, výška 84.2 cm, hloubka 7.1 cm mm
Hmotnost  21 600 g
Rozměry včetně podstavce  Šířka 146.2 cm, výška 91.2 cm, hloubka 21.6 cm mm
Hmotnost včetně podstavce  Nezadáno
Rozteč podstavce  1 130 mm
Rozteč otvorů VESA  300x300
Obsah balení 
Obsah balení  Baterie, Dálkový ovladač pro hlasové ovládání, Napájecí kabel, Provozní pokyny, Průvodce rychlým nastavením, Stojánek na stůl
Popis zařízení 
Model roku  2 021
Typ TV  Smart TV
Tvar obrazovky  Rovná
Operační systém  Android TV
Energetická třída  G
Úhlopříčka v cm  164 cm
Úhlopříčka v palcích  65 ''
HDR  Ano
TV tuner  Kabelový DVB-C; Pozemní DVB-T/DVB-T2; Satelitní DVB-S/S2,
Typ podsvícení  Direct LED
ARC (zpětný audio kanál)  Ano
Časovač zapnutí  Ano

Příslušenství k televizi

Vyberte si doplňky k televizi Sony KD-65X81JAEP a nejenom k němu.

K vybraným tarifům zařízení se slevou až 4 000 Kč

Nechte nám na sebe číslo. Zítra vám zavoláme a pomůžeme vám.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí

Zařízení levnější
o 4 000 Kč

Objednejte si k zařízenítarif s pevným internetem a ušetřete 4 000 Kč, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás vždy zdarma. Zboží vám doručíme do 3 pracovních dnů a vybrat si můžete buď Českou poštu nebo kurýrní službu.

Pokud si vyberete televizi, doručí vám ji vždy kurýrní služba do 3 pracovních dnů. Televizi vám kurýr přiveze k prvním zamykatelným dveřím. Rozbalení a zapojení už je na vás.

Nedočkavci ocení bezplatné vyzvednutí ve vybrané prodejně. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny se totiž můžete pro zboží zastavit už odpoledne. V ostatních případech bude vše přichystáno následující pracovní den.

Informace o doručování a nejen to najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

30denní záruka
spokojenosti.

S námi se nespálíte. 30denní záruku spokojenosti automaticky získáte jak na nový mobilní tarif, tak na telefon, tablet, notebook, herní konzoli nebo datový modem, který jste si pořídili buď za standardní nebo za zvýhodněnou cenu nebo na splátky. Ať už v našem eShopu nebo v prodejně Vodafone. Během této doby můžete nepoškozené zboží vrátit bez udání důvodu, v případě tarifu pak bez sankce odstoupit od smlouvy.

Na zbytek produktů se vztahuje zákonná 14denní lhůta na vrácení zboží z eShopu. Ta platí samozřejmě i v případě vyzvednutí online objednávky v naší prodejně.

Často kladené otázky

Vše, co potřebujete vědět při koupi zařízení z domácí zábavy.

Kde si můžu televizi zakoupit?

Osobně ve vybraných prodejnách:

 • Zlín OC Zlaté jablko "Steve"
 • Praha, Černý Most
 • Praha, Jugoslávská
 • Olomouc OC Šantovka
 • Liberec
 • Plzeň
 • Brno, Masarykova
 • Ostrava, Avion Shopping Park
 • Ústí nad Labem, OC Forum

V našem eShopu nebo telefonicky na čísle *77 pro stávající zákazníky a 800777777, pokud u nás ještě služby nemáte. V takovém případě vám televizor doručí kurýr na požadovanou adresu do 7 pracovních dní. Zásilku můžete sledovat na stránce www.muff.cz

Kurýr se vám ozve ohledně doručení a společně se dohodnete na termínu, který vám bude vyhovovat. Ten vám ještě potvrdíme SMSkou.

Televizi vám kurýr přinese k prvním zamykatelným dveřím. Zásilku můžete zaplatit hotově i platební kartou. Rozbalení a zapojení už je na vás.

Jak vyřeším reklamaci nebo technické dotazy k televizi Sony?

Reklamace, technické potíže i veškeré dotazy směřujte prosím na Sony Servisní Centrum, a to buď telefonicky na číslo 272 650 240, nebo e-mailem na adresu info@sony-servis.cz.

Můžu televizi vrátit, pokud s ní nebudu spokojený?

TV Sony můžete vrátit, pokud vám ji doručoval kurýr. V takovém případě to můžete udělat do 14 dnů od doručení zásilky. Televizi dobře zabalte, přidejte k ní průvodní dopis s vašimi údaji a pošlete ji jako pojištěnou zásilku v hodnotě 15 801 Kč prostřednictvím České pošty do Vodafone centrálního skladu na adresu: Vodafone centrální sklad MUFF Logistics, Průmyslová 7, 102 00 Praha 10.

Pro koho platí nabídka vybraných zařízení za 1 Kč?

Tato nabídka je určena všem našim věrným zákazníkům s tarifem. To jsou takoví zákazníci, kteří u nás mají paušální tarif alespoň 12 měsíců a jejich měsíční útrata je alespoň 150 Kč.

Telefon se slevou jsem si u vás už dříve pořizoval, můžu využít nákup zvýhodněného zařízení v této nabídce?

K jednomu telefonnímu číslu vám při splnění podmínek můžeme poskytnout slevu na nákup zařízení 1x za 24 měsíců. Pokud jste si tedy kupovali telefon se slevou, je potřeba počkat na uplynutí 24 měsíců, než vám budeme moct poskytnout další slevu na zařízení.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Musím při pořízení zařízení se slevou skládat nějakou vratnou jistinu?

Pokud jste naším věrným zákazníkem, tak ve většině případů jistinu neplatíte. Věrným zákazníkem je ten, kdo u nás má paušální tarif alespoň 12 měsíců a jeho měsíční útrata je alespoň 150 Kč. Jestli jste u nás teprve chvilku nebo si pořizujete služby nově, požádáme vás o složení vratné jistiny, kterou vám vrátíme po 3 po sobě jdoucích včas zaplacených Vyúčtováních. Výše vratné jistiny závisí na ceně vybraného zařízení.