Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Curb - chytrý GPS lokátor

 • Novinka

Univerzální, stylový a chytrý GPS lokátor, který vidí i za roh.

Měsíční poplatek za službu je 69 Kč a zahrnuje neomezené využití lokátoru na území ČR i všech ostatních zemí EU. Curb lze aktivovat pouze se SIM kartou od Vodafone v aplikaci Vodafone Smart. Zjistit více

Pet clip –  Připne Curb bezpečně na psí obojek.

Zařízení pro sledování polohy není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit zařízení pro sledování polohy

Zařízení již není v prodeji.

Z důvodů velké poptáky je možné zakoupit pouze 10 ks na zákazníka.Co je Curb?

Curb je chytrý lokátor nejen věcí, ale i vašich zvířecích mazlíčků. Podporuje 4 různé typy ťových technologií pro co nejspolehlivější dohledání objektů. Jeho součástí je již zabudovaná chytrá SIM karta, takže zařízení stačí přes aplikaci Vodafone Smart App aktivovat a dál  se nemusíte o nic starat.Co můžete lokalizovat pomocí Curb?

Doslova každou věc, která se ráda ztrácí. Kolikrát už jste bezradně hledali před odchodem z domova svoje klíče? Díky Curb je vždy najdete za pár vteřin. Curb totiž dodáváme s praktickým kroužkem, který snadno připevníte na klíče, peněženku nebo batoh. Jeden Curb může v aplikaci Vodafone Smart App sledovat až 9 uživatelů, kteří potřebují lokalizovat ten samý objekt, třeba rodinné auto nebo domácího mazlíčka. Mimochodem, na psí obojek se Curb připíná pomocí praktického Pet clip.


Inteligentní určení polohy

Curb využívá 4 různé technologie pro určení polohy: GPS, Wi-Fi, mobilní síť a Bluetooth. Curb díky tomu spolehlivě funguje doma i venku. V aplikaci si můžete navíc nastavit lokalizování v reálném čase. Poloha zařízení se bude aktualizovat každých 3–5 sekund. Výhody chytré SIM karty

Trackery pouze s Bluetooth jsou skvělé pro nalezení věcí, které máte po ruce – například klíče. Bluetooth trackery mají omezený dosah a většinou je nelze použít příliš daleko od vašeho telefonu. Curb používá chytrou SIM kartu pro připojení k naší síti, takže i když jste daleko od toho, co potřebujete najít, Curb vám stále dokáže spolehlivě určit polohu sledovaného předmětu.Možnosti Bluetooth a zvukového signálu

Bluetooth technologie v lokátoru vám usnadní nalezení věcí, které jsou běžně po ruce, ale obtížně se hledají. Typicky třeba klíče nebo peněženka. Pokud je váš telefon vzdálen od zařízení Curb v dosahu Bluetooth (tedy přibližně 15 m), ukáže vám v aplikaci svou přibližnou polohu s přesností na 5 metrů. Vy si můžete aplikaci ještě požádat, aby Curb zapípal a rychleji se tak našel. Úpěšné pípnutí ovšem závisí nejen na Bluetooth, ale i na telefonním signálu.Osobní zóny

Využijte Curb na maximum a nastavte si své osobní zóny. Jde o virtuální ohraničení prostoru, kde se Curb může pohybovat. Jejich nastavení je snadné, stačí přejít do Vodafone Smart App a zadat adresu zvolené oblasti, tzv. zóny. Pokud Curb vstoupí do zóny nebo naopak zónu opustí, aplikace vás na to upozorní. 

Frekvence oznámení zóny závisí na režimu lokalizování, na pokrytí sítě Vodafone a signálu GPS. Platí pouze pro pozemní sledování.

Parametry zařízení: 

 • Váha: 30 gramů, rozměry: 42,1 x 42,1 x 16,4 mm
 • Provozní doba baterie: až 7 dní 
 • Baterie: Li-Polymer Baterie P0964 
 • Voděodolné a prachotěsné (IP67) : voděodolnost do hloubky 1 m max. po dobu 30 minut 
 • Chytrá SIM karta zabudovaná v zařízení 
 • Určování polohy: GPS, Wi-Fi, Mobilní síť a Bluetooth


Obsah balení: 

 • 1x chytrý GPS lokátor 
 • 1x MicroUSB nabíjecí kabel
 • 1x klíčenka 

Aplikace ke stažení

Dostupné na App Store Získejte na Google play

Často kladené dotazy

Jak aktivuji Curb?
Pro aktivaci lokátoru Curb stiskněte tlačítko napájení na 3 vteřiny, stáhněte si aplikaci Vodafone Smart a následujte instrukce.

Jakou aplikaci potřebuji pro nastavení lokátoru Curb?
Pro používání lokátoru Curb potřebujete aplikaci Vodafone Smart. V této aplikaci si aktivujete předplatné, nastavíte zařízení Curb a budete využívat všechny jeho funkce. Aplikaci Vodafone Smart si stáhněte z obchodu Google Play nebo App Store.

Mohu používat Curb, i když nejsem zákazník Vodafone?
Ano, můžete jej sledovat jako host. Vlastník Curb ale musí být zákazníkem Vodafone (ne Onenet zákazník), protože lokátor má zabudovanou SIM, která je spojena s již existující SIM kartou od Vodafone. Vlastník lokátoru může ostatní uživatele přidat do aplikace jako hosty, kteří poté mohou lokátor sledovat. Celkem může jeden lokátor Curb v aplikaci sledovat až 9 uživatelů.

Potřebuji k používání Curb data v mém telefonu?
Curb sledujete pomocí aplikace Vodafone Smart, která pro svůj provoz potřebuje připojení k internetu. Venku zajistíte provoz aplikace pomocí datové tarifu. Tam, kde je to možné, můžete svůj telefon připojit k Wi-Fi.

Kdy a kde zaplatím měsíční předplatné?
Při aktivaci lokátoru v aplikaci Vodafone Smart si aktivujete i předplatné ve výši 69 Kč. Je třeba zvolit typ předplatného dle vašich služeb. Pokud máte tarif, předplatné Curb vám přidáme do vašeho Vyúčtování. Pokud máte předplacenou kartu, částka 69 Kč za předplatné Curb se vám strhne z kreditu.

Co znamená „lokalizovaní v reálném čase" a jak to funguje?
Lokalizování v reálném čase znamená, že můžete sledovat polohu vašeho lokátoru Curb takzvaně tady a teď. Například, pokud se vám zaběhl pejsek, uvidíte v aplikaci, kudy běží. Lokátor aktualizuje polohu každé 3 až 5 sekund.

Lokalizování v reálném čase je aktivní max. po dobu 15 minut a vyžaduje výrazně vyšší spotřebu baterie.

Jaká je výdrž baterie?
Baterie lokátoru Curb vydrží až 7 dnů v závislosti na způsobu využití.

Výkonný mód –⁠ až 3 dny.

Každodenní mód –⁠ až 5 dnů.

Úsporný mód –⁠ až 7 dnů.

Stav baterie můžete kdykoliv zkontrolovat v aplikaci Vodafone Smart.

 • Novinka

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

OZVEME SE VÁMKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že Vás můžeme v následujících 6 měsících kontaktovat s obchodními nabídkami. Více o ochraně soukromí

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?