Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Dron DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

Minimalistický dron, který umí překvapit.

Aktuální cena: 20 977 Kč

Koupit zařízení

Méně než 5 kusů k odeslání

DJI Mini 4 Pro je dosud nejpokročilejší dron DJI s minikamerou. Je vybaven výkonnými zobrazovacími funkcemi, snímáním překážek všemi směry, funkcí ActiveTrack 360° s novým režimem Trace a přenosem videa FHD na vzdálenost 20 km, což jsou funkce které si oblíbí jak profesionálové, tak začátečníci.

Mini 4 Pro váží méně než 249 g a byl navržený pro pohodlné používání na cestách. Díky jeho hmotnost není ve většině zemích a regionech potřeba žádné školení ani registrace.

Díky kameře Mini 4 Pro, která je vybavena 1/1,3palcovým snímačem CMOS s funkcí Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4 pixely 4v1, snadno zachytíte i složitější detaily.

Maximální vizuální efekt
Díky HDR 4K/60 fps a videu 4K/100 fps můžete zachytit detailní záběry, zatímco 10bit D-Log M a HLG pomáhají zachytit ohromující škálu barev a poskytují větší flexibilitu při editaci a sdílení.

4K/60fps HDR
Rozlišení 4K/60fps HDR vám umožní sdílet záběry ve vysoké kvalitě.

Slow-Motion 4K/100fps
Díky zpomalenému záběru v rozlišení 4K můžete zachytit jakékoliv aktivity rychlostí až 100fps.

Noční záběry
Vylepšený algoritmus redukce šumu nočních snímků u modelu Mini 4 Pro účinně potlačuje šum a umožňuje pořizovat jasnější a kvalitnější záběry přímo z kamery.

1,07 bilionu barev
Zaznamenávejte v 10bit D-Log M a zachyťte více než bilion barev. Přirozené barevné gradace a jemné detaily v celém spektru znamenají, že Mini 4 Pro umožňuje postprodukci a tvůrčí editaci na profesionální úrovni.

Dynamické záběry
Bez ohledu na to, kam chcete svůj obsah publikovat, HLG díky vysokému dynamickému rozsahu zaručuje, že barvy a jas zůstanou přirozené a realistické bez nutnosti úprav nebo konverze formátu.

RAW-Some fotky
Zachovejte každý drobný detail díky 48MP RAW a nové generaci SmartPhoto, která kombinují HDR zobrazování, rozpoznávání scén a mnoho dalších funkcí.

True Vertical Shooting
Umožňuje vertikální nahrávání optimalizované pro sociální sítě a přehrávání ve smartphonu.

Velký úhel náklonu
Dosáhněte mimořádně plynulého pohybu kamerou s maximálním úhlem náklonu 60°.

Digitální zoom
Fotografie můžete pořizovat s až dvojnásobným zoomem a videa s až čtyřnásobným zoomem.

Bezpečný let
Díky snímání překážek všemi směry je Mini 4 Pro velmi bezpečný. 4 širokoúhlé kamerové senzory a dvojice senzorů spodního kamerového systému detekují překážky ze všech úhlů. Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS) zajišťuje ještě větší bezpečnost tím, že umožňuje automatické zabrždění a vyhýbání se překážkám během letu.

Delší lety
Intelligent Flight Battery Mini 4 Pro zajišťuje dobu letu až 34 minut a vy se tak můžete plně soustředit na svou tvorbu. Při použití Intelligent Flight Battery Plus se prodlouží maximální doba letu až na 45 minut.

Přenos videa na vzdálenost 20km
Mini 4 Pro je vybaven přenosem videa DJI Q4. Užijte si mimořádně citlivé ovládání a plynulé živé přenosy v rozlišení FHD 1080p/60fps na vzdálenost až 20 km.

Waypoint
Díky funkci Waypoint Flight umožňující přesné opakování trasy můžete bez námahy zvýšit efektivitu snímání.

Cruise Control
Díky funkci Cruise Control nemusíte při letech na dlouhou vzdálenost neustále pohybovat ovládacími páčkami a také dochází ke snížení chvění kamery díky plynulejšímu pohybu kamerou.

Pokročilý RTH
Mini 4 Pro dokáže automaticky naplánovat bezpečnou letovou trasu zpět do výchozího bodu a snadno se vyhnout překážkám. Funkce trasy AR RTH navíc usnadňuje jistější ovládání při letech zpět.

Dotek kinematografie
Mini 4 Pro nabízí 3 způsoby, jak můžete snadno pořídit snímky, které potřebujete – Spotlight, Point of Interest a novou revoluční funkci ActiveTrack 360° s vylepšenými možnostmi sledování objektu. Přejetím prstem po trase na rozhraní sledovacího kolečka můžete pořizovat plynulé filmové záběry. Díky funkci snímání překážek všemi směry je vyhýbání se překážkám a dosažení plynulejšího a stabilnějšího snímání pro dosažení výsledků na profesionální úrovni překvapivě jednoduché.

MasterShots
Poskytuje dynamické šablony pro pohyby kamerou přizpůsobené pro portrétní snímky, záběry zblízka a z velké vzdálenosti.

QuickShots
Nabízí režimy Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang a Asteroid.

Hyperlapse
Nabízí režimy Free, Waypoint, Circle a Course Lock s neomezenou dobou snímání a podporuje také vytváření kompozice během snímání.

Panorama
Podporuje 180°, Wide, Vertical a Sphere panoramatické snímky.

QuickTransfer
Rychlý přenos fotografií a videí do smartphonu bez nutnosti propojení s dálkovým ovladačem. Vaše výtvory budou okamžitě připraveny ke sdílení.

Úpravy pomocí aplikace LightCut
LightCut podporuje bezdrátové připojení a inteligentní rozpoznávání kompozice a letových tras, takže můžete rychle stříhat a vytvářet poutavá videa jediným dotykem. Prolínáním importovaných záběrů z ActiveTrack, MasterShots a QuickShots aplikace automaticky přiřazuje zvukové efekty a exkluzivní šablony pro rychlou a kvalitní tvorbu videí. Během procesu střihu navíc není nutné stahovat záběry, což vám ušetří místo v úložišti vašeho smartphonu.

One-Tap Editing
K identifikaci typů obsahu a témat využívá technologii umělé inteligence a poté vybírá nejzajímavější momenty s plynulým pohybem kamery a výjimečnou kompozicí, aby vzniklo filmové video. Můžete také snadno vytvářet mistrovská díla pomocí přizpůsobitelných možností nastavení funkci ActiveTrack, MasterShots a QuickShots a užívat si efektivní snímání a úpravy najednou.

Inteligentní zvukové efekty
Generuje pohlcující zvukové efekty na základě obsahu videa v reálném čase, čímž oživí vaši leteckou tvorbu a změní ji z „tiché“ na „živou“.

Nespočet šablon leteckých záběrů
nabízí rozsáhlé šablony leteckých záběrů včetně přírody, městské krajiny, tilt-shift efektu a dalších. Importujte své letecké záběry a vytvářejte úžasná videa s minimálním úsilím.

DJI RC-NC
K dronu náleží základní ovladač DJI RC-NC pro ještě lepší zážitek z létaní.

Two-Way Charging hub
Stejný Two-Way Charging Hub, který je používán pro řadu DJI Mini 3, dokáže postupně nabíjet ovladač a 3 baterie. Lze jej také použít jako mobilní zdroj energie pro nabíjení dálkových ovladačů, smartphonů a dalších zařízení, a dokonce lze baterie bezpečně uložit pro pohodlné přenášení.

DJI Mini 4 Pro Wide-Angle Lens
Zachyťte rozsáhlou krajinu díky mimořádně širokoúhlému úhlu záběru 100° FOV.

Set filtrů ND16/64/256
Přizpůsobte se náročným světelným podmínkám pomocí filtrů ND 16/64/256 a buďte vždy připraveni na dokonalý záběr.

Klíčové vlastnosti:

  • 4K/60fps HDR True Vertical Shooting
  • ActiveTrack 360°
  • snímání překážek všemi směry
  • prodloužená výdrž baterie
  • přenos videa Full HD na vzdálenost 20 km


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Rozměry: 14,8 x 9,4 x 6,4 cm (ŠxVxH)
Hmotnost: 0,2 kg
Max. rozlišení videa: 4K
Rozlišení fotoaparátu: 48 Mpx
Max. doba letu: 34 minut
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ne
GPS: Ano
Dosah vysílače: 20 000 m
Antikolizní senzory: Ano
Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs
Automatické zastavení vrtulí: Ano

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?