Vodafone

Roaming pro obce

Nebojte se používat svůj mobilní telefon, tablet nebo notebook i za hranicemi.

Mám zájem

Od 11. června 2017 můžete v zemích EU používat svůj tarif jako doma. Budete tak moci volat, SMSkovat a datovat bez roamingových příplatků.

Zjistit více

Jak Roaming funguje


Vždy si vyberete země, do kterých cestujete a potřebujete v nich být dostupní. Vyberte si z našich roamingových balíčků pro volání i internet v zahraničí. S námi jste v zahraničí dostupní na služební cestě i dovolené.

Roamingové balíčky

Roaming na den – pro krátké cesty do EU a vybraných zemí

Využijte za denní poplatek vaše volné minuty i SMS a buďte připojeni k internetu až do výše 100 MB za den. Poplatek za užívání služby vám započteme po prvním příchozím nebo odchozím hovoru, po odeslání SMS nebo při připojení k internetu v zahraničí.

Business zóna

Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme připravili novou speciální Business zónu, která pokrývá širokou škálu zemí napříč kontinenty.

Země Business zóny

Alandské ostrovy, Albánie, Argentina, Austrálie, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Ghana, Gibraltar, Gruzie, Guadeloupe, Guernsey, Hongkong, Chile, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Korejská republika, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Mexiko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Ostrov Man, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Réunion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Saúdská Arábie, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Turecko, Ukrajina, USA, Vatikán, Velká Británie

OneNet hlasové balíčky – pro volání z EU nebo z Business zóny

Vyberte si množství minut, které chcete v zahraničí provolat.

BalíčekEUBusiness zóna
100 minut
300 minut
600 minut

Potřebujete pomoci s nastavením roamingu? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Hlavní výhody