Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Roaming pro obce

Od 11. června 2017 můžete v zemích EU používat svůj tarif jako doma. Budete tak moci volat, SMSkovat a datovat bez roamingových příplatků.

Mám zájem

Tady všude budete jako doma

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Vatikán, Velká Británie

Jsou to země Evropského hospodářského prostoru - takže zjednodušeně celá EU a k tomu navrch Island, Lichtenštejnsko a Norsko. U nás je označujeme jako Zónu 1.

Jak Roaming funguje


Vždy si vyberete země, do kterých cestujete a potřebujete v nich být dostupní. Vyberte si z našich roamingových balíčků pro volání i internet v zahraničí. S námi jste v zahraničí dostupní na služební cestě i dovolené a navíc v zemích Evropského hospodářského prostoru využíváte naše služby jako doma.

Roamingové balíčky

Zóna Business bez zóny 1

Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme připravili novou speciální Business zónu, která pokrývá širokou škálu zemí napříč kontinenty.

Zóna Business bez zóny 1

Albánie, Andorra, Argentina, Austrálie, Brazílie, Černá Hora, Čína, Egypt, Ghana, Gruzie, Hongkong, Čile, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Korejská republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Mexiko, Nový Zéland, Peru, Rusko, Saúdská Arábie, Singapur, Srbsko, Švýcarsko, Tajwan, Turecko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, USA.

OneNet hlasové balíčky

Vyberte si množství minut, které chcete v zahraničí provolat.

BalíčekZóna Business bez zóny 1
100 minut
300 minut
600 minut

Jak funguje používání domácího tarifu v zemích Zóny 1?

Volání a SMS

  • Hovory nově přijímáte zdarma bez ohledu na používaný tarif.
  • Neomezené volání a SMS do všech sítí využíváte v Zóně 1 stejně jako doma (ať už voláte na česká čísla nebo na čísla ze zemí, která patří do Zóny 1).
  • Volné minuty a SMS, které platí do všech sítí, budete čerpat stejně jako doma po jejich vyčerpání zaplatíte za volání a SMS stejně jako v ČR.
  • Volné minuty a SMS, které platí v rámci Vodafonu, či VPN můžete využít pouze na území ČR. V zemích Zóny 1 vám hovory a SMS budeme účtovat za cenu volání nebo SMS do ostatních národních sítí v ČR.

Připojení k internetu

  • SSvůj domácí datový balíček můžete bez obav využívat doma i v zemích Zóny 1, kde funguje úplně stejně jako v ČR.

Představte si, že jste v Paříži – zavoláte své sekretářce, aby vám poslala podklady na schůzku, pak kontaktujete svého britského obchodního partnera a nakonec cinknete manželce, kdy asi tak skončí s prohlídkou Louvru. Voláte evropsky, ale platíte česky.

Zkrátka ať voláte nebo SMSkujete na jakékoli číslo v rámci Zóny 1, platit budete jako doma.

Často kladené otázky

Jaké jsou tedy nové podmínky/ceny volání a využívání dat v rámci zóny 1?

V rámci Vašeho tarifu můžete posílat SMS, volat a datovat za ceny jako doma bez roamingových příplatků, tyto podmínky se vztahují na země Evropské unie + Lichtenštejnsko, Norsko, Island

Jaké to tedy je s voláním/SMS v zahraničí?

Záleží na nastavení vašeho tarifu.

Pokud jste v Zóně 1 a voláte na české číslo – voláte jako doma,
pokud voláte na číslo ze Zóny 1 – voláte jako doma,
pokud voláte na číslo do jiné Zóny (než Zóny 1) – voláte dle platného ceníku, dle příslušné Zóny

Jak se mi zaúčtuje volání v rámci VPN a volných jednotek a volných jednotek pouze do Vodafonu?

Jakékoliv jednotky do sítě Vodafone (volné, neomezené, extra jednotky, VPN), není možné v roamingu čerpat a za volání/SMS zaplatíte cenu jako za minutu volání/SMS do ostatní národní sítě v ČR.

Volné jednotky do všech sítí můžete v roamingu čerpat – voláte a SMSkujete tedy jako doma, po vyčerpání volných jednotek budete platit cenu stejně jako v ČR.

Vztahuje se regulace i na volání do zahraničí?

Této služby se regulace netýká a ceny zůstávají stejné. 

Potřebujete pomoci s nastavením roamingu? Zavoláme vám.

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody