Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

26. února 2021

Women Startup Competition 2020

Vodafone se opět stává hlavním partnerem soutěže Women Startup Competition, kterou v Česku organizuje Pavlína Zychová a Jana Hodboďová z Nápadu roku. Už pátý rok má stejný cíl - zviditelnit a ocenit mladé firmy vedené ženami a motivovat další, aby se do podnikání pustily.

Letošní ročník vyhrála Vanda Horáčková Seidlová, která vytvořila mobilní aplikaci Twigsee. Ta spojuje všechny komunikační kanály mezi školkou a rodiči. Ti tak mají k mateřské škole o něco blíž. Zároveň nástroj zjednodušuje a digitalizuje administrativní agendy, díky čemuž získají učitelé více času na péči o děti.

O vítězích rozhodovala osmičlenná porota složená z investorů a expertů na podnikání, která měla na výběr z celkových osmi nejzajímavějších projektů, jež se probojovaly do úzkého finálového výběru. Za Vodafone porotu reprezentoval viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu Jonathan Rutherford.

Před vyhlášením výsledků se všechny projekty zúčastnily bootcampu pod vedením zkušených mentorů. Jedním z nich byla Kateřina Menzel, regionální manažerka Vodafone Business, která s finalistkami řešila oblast leadershipu. 

Rozhovor s Vandou si můžete poslechnout v našem podcastu Tady Vodafone.

Giving Tuesday

Nadace Vodafone odstartovala dlouhodobý projekt na podporu digitálního vzdělávání seniorů. Firemní sbírka ve Vodafonu ke svátku dárcovství Giving Tuesday vynesla 329912 Kč.