Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

1. listopadu 2021

Sbírka oblečení pro rodiče samoživitele

Snad každému z nás se ve skříni válí oblečení, které se z různých důvodů omrzelo. Vodafone proto uspořádal ve spolupráci s Klubem svobodných matek zaměstnaneckou sbírku dámského, pánského a dětského oblečení, které následně zamíří přímo k rodičům samoživitelům a jejich dětem.

Matky a otcové samoživitelé s dětmi patří mezi nejchudší sociální skupiny v ČR. Až 40 % sólo rodičů není aktuálně schopno nic ušetřit nebo se dostává do mínusu. Před nadcházející zimou tak ušetřené výdaje za oblečení mohou výrazně pomoci rodinnému rozpočtu.

Sesbírané oblečení, které nevyužijí sólo rodiče, daruje Vodafone charitativnímu obchodu Hvězdný bazar. Ten si zakládá na principech sociálního podnikání - nadpoloviční většinu jeho zaměstnanců tvoří lidé s hendikepem. 


Zaměstnavatel roku 2021

Být dobrým zaměstnavatelem je pro Vodafone tou největší metou. V regionální části soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 se nám podařilo obhájit loňské prvenství v kategorii Nejlepší zaměstnavatel v ČR do 5000 zaměstnanců v regionu Hlavní město Praha.