Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

15. července 2021

Code like a Girl - workshop pro budoucí kodérky

Pro holky ve věku od 13 do 18 let opět letos otevíráme 4-denní letní kurzy, kde se naučí kódovat a nebude pro ně žádný problém vytvořit si třeba vlastní webovku. Užijí si prázdniny trochu jinak a můžou soutěžit i o zajímavé ceny.

  • 1. termín - 12.7. - 15.7. 
  • 2. termín - 23.8. - 26.8.

Workshopy probíhají v Praze na Stodůlkách v centrále Vodafonu a jsou zdarma! Ideální příležitost pro všechny budoucí blogerky, vlogerky a ajťačky.


Postoupili jsme do finále cen SDGs

Asociace společenské odpovědnosti každoročně oceňuje projekty, které míří k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN a nechávají Česko stoupat k lepšímu. V letošním ročníku se Vodafone probojoval do finále s aplikací Bright Sky a dalšími aktivitami, které pomáhají v boji proti domácímu násilí, a do semifinále postoupila také rodičovská politika Vodafonu umožňující skloubit novopečeným rodičům pracovní a rodinný život. Vítězové soutěže budou vyhlášeni na galavečeru Cen SDGs dne 16. září 2021.