Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

1. dubna 2021

20 nejlepších dětských novinek na Vodafone TV

Omrzely vás už neustále reprízy stejných dětských filmů či seriálů v televizi? Nezoufejte, v dubnu jsme pro vás ve videotéce Vodafone přichystali výběr těch nejzajímavějších dětských a rodinných filmů z celého světa.

České animáky, které neomrzí.

Pokud se s dětmi rádi díváte na české klasiky, v naší nabídce jich naleznete hned několik. Například český animovaný film Lichožrouti o dobrodružství těch, kteří vám doma kradou ponožky. Pro ty největší milovníky českých filmů tu máme celovečerní dobrodružství Macha a Šebestové s kouzelným sluchátkem a také Velké dobrodružství Čtyřlístku o slavné partě z Třeskoprsk.

Nejen české a nejen vánoční pohádky

V naší nabídce najdete také klasické pohádky, a to nejen ty, které znáte z vánočních programů českých televizí. Ano, můžete si užít znovu Zakleté pírko nebo Strašidla od pohádkového matadora Zdeňka Trošky. Německé pohádky Violka, malá čarodějnice a Malá čarodějnice můžete brát jako variace na stejnojmenný klasický český večerníček. Slavná pohádková postava o dřevěné hračce, která se chce stát opravdovým klukem, ožívá znova v britské moderní verzi Pinocchiova dobrodružství. A kdo by neznal slavný román Malý princ, který byl nedávno uveden v moderní  francouzské verzi.

Dobrodružné výpravy pro celou rodinu

Co se stane, když je dvojice špičkových agentů unesena neznámo kam? Zachránit svět se s pomocí úžasných vynálezů vypraví ve filmové trilogii Spy Kids jejich dvě malé děti. Dobrodružnou výpravu zažije také malý kluk Hannes ve filmu Krokodýlové z předměstí, když se chce stát členem slavné místní party. Svoje by mohla vyprávět i Parta od Sugar Creek, která bude odhalovat tajemného lupiče z bažin. A ještě do většího nebezpečí se dostane trojice sourozenců, která bude odhalovat Legendu tajného chrámu.

Zvířecí hrdinové ze všech koutů světa

V nabídce Vodafone TV najdete také dětské vzdělávací pořady. Jak vypadají životy zvířat po celém světě nabízí dokumentární filmy Africké safari a Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Jestli vám stačí poznat jen příběhy z naší země, tak přesně pro vás je dokument Planeta Česko. Kdo chce vidět opravdová zvířata v akci, tak u máme také rodiné filmy, který vám ukáže kamarádství mezi dětmi a psy (První pes), dětmi a tygry (Modrý tygr), dětmi a lvy (Mia a bílý lev) či dětmi a koňmi (Kůň pro Winky 2).

Stovky dalších titulů najdete ve Videotéce Vodafone TV, kterou mají zdarma k dispozici všichni zákazníci s tarifem Komfort a Komplet. S tarifem Klasik se vám videotéka otevře za 99 Kč/měsíčně.