Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

21. května 2024

Prima spojení! Součástí Vodafone TV+ je nově předplatné prima+ PREMIUM

Základní nabídka Vodafone TV dostane od 21. května malé plusko do názvu. Proč? Protože její součástí bude nově i předplatné prima+, a to rovnou s tarifem PREMIUM. Česká videoslužba pro celou rodinu nabízí originální české prémiové seriály a zábavu pro celou rodinu. S tarifem PREMIUM si nově můžete pustit veškerý exkluzivní obsah i přímo ve svém Vodafone TV boxu a bez reklam.

Prémiové spojení pro celou rodinu

Kriminálky, romantika, české filmové novinky, zábavné pořady i akční filmy nebo dokumenty i program pro nejmenší. Díky základnímu balíčku Vodafone TV+ s předplatným prima+ PREMIUM získáte další rozměr televizní zábavy, a navíc bez reklam. Čekají vás:

  • Pořady z dílny prima+ ORIGINALS,
  • předpremiéry vybraných pořadů dříve než v TV,
  • desítky nových i starších pořadů z dílny skupiny Prima,
  • více než 2000 českých i zahraničních titulů,
  • videoarchiv již odvysílaných pořadů TV Prima,
  • přehrávání ve Full HD kvalitě.

Pamatujte, že bez reklam můžete sledovat filmy a seriály na prima+ jen díky předplatnému prima+ PREMIUM. Ve Vodafone TV boxu nebude možné sledovat živé vysílání programů televize Prima skrze aplikaci prima+.

Sedm schodů k moci, Prostřeno! a další prémiové tituly

V nabídce najdete exkluzivní pořady, které nejsou k vidění na žádné jiné platformě. Třeba skvělý seriál Sedm schodů k moci, který popisuje příběh o ženě, která cílevědomě vyšplhala až na neoficiální pozici „nejmocnější ženy v zemi“, pochází z pera investigativních novinářů Josefa Klímy a Lenky Hornové. Shoda s jistým politickým prostředím a konkrétními událostmi je prý zcela náhodná.

Ve výběru najdete ale i spoustu už známých titulů, které uvidíte dříve než v TV, třeba kultovní kuchařskou reality show Prostřeno!, oblíbený seriál ZOO, zábavnou show Prima Partička, soutěžní pořad Inkognito nebo roadshow Fotr na tripu. Mezi tituly najdete i originální seriál prima+ Banáni. Komediální zápletka vychází z reálné kauzy, kdy se v supermarketu objevil kokain v krabici s banány. Těšte se na pestré fabulace, originální humor a výborné herecké obsazení. A již v červnu se můžete pobavit u druhé řady komediálního seriálu z prostředí pivovaru Hořký svět či u českých filmů Jedeme na teambuilding a Matka v trapu.

Zaregistrujte se, přihlaste se do aplikace, sledujte

Předplatné prima+ PREMIUM vyjde běžně na 149 Kč měsíčně. Díky Vodafone TV+ budete mít předplatné již v ceně balíčku s více než 100 televizními programy od 220 Kč měsíčně, za nejvýhodnější cenu na trhu. Jakmile si pořídíte Vodafone TV+, automaticky vám dáme i kupón na předplatné prima+ PREMIUM. Najdete ho v samoobsluze Můj Vodafone.

Jestli ještě nemáte účet, vytvořte si ho na webových stránkách prima+ a uplatněte svůj kód. Poté se vraťte do aplikace ve svém Vodafone TV boxu, přihlaste se a vychutnávejte si další originální obsah.

Více odpovědí najdete přímo na webových stránkách prima+ nebo na naší stránce věnované službě prima+.

Videoplatforma prima+ patří do skupiny Prima. Jde o online streamovací službu, která nabízí zajímavé tituly pro celou rodinu, originální tvorbu prima+ ORIGINALS a také pořady exkluzivně dříve než v TV. Se základním balíčkem Vodafone TV+ od 220 Kč měsíčně máte předplatné prima+ PREMIUM už v ceně.