Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

11. srpna 2023

Stanice Premier Sport 1 a 2 jsou součástí balíčku Vodafone TV Sport a ALLinONE nabídky

Do nabídky Vodafone TV nedávno přibyly špičkové sportovní stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Vysílají evropský fotbal, NFL včetně Super Bowlu a basketbal. I nadále zůstávají součástí TV tarifu Komplet, balíčku Vodafone TV Sport a nabídky ALLinONE.

Kde obě stanice naladíte?

Premier Sport 1 naladíte ve Vodafone TV na pozici EPG 69. Pro sledování Premier Sport 2 přepněte na pozici EPG 70. Obě stanice jsou volně dostupné nadále pro předplatitele TV tarifu Komplet, v nové nabídce jsou součástí Vodafone TV Sport a ALLinONE nabídky.

TIP: Program INULTRA se přesouvá ze své pozice EPG 70 na novou pozici EPG 60.

Zákazníci s vlastní TV a CI+ modulem a kartou najdou Premier Sport 1 a 2 v multiplexu 770 MHz, SR6900, QAM64. Program pro dospělé Hustler HD byl přesunut na místo rezervy v multiplexu 754 MHz, SR6900, QAM64. Doporučujeme pouze manuální doladění obou frekvencí. 

Nejlepší fotbalové ligy Evropy v jedné televizi

Doplnění Vodafone TV o stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 znamená, že pro vás pokrýváme kompletní fotbalovou Ligu mistrů a výrazně rozšiřujeme nabídku živých přenosů z Evropy, ať už je to německá Bundesliga, italská Serie A, španělská LaLiga nebo skotská Premiership.

TIP: Protože fotbal nabízí Vodafone TV i na dalších sportovních stanicích, neuniknou už nikomu atraktivní zápasy v bojích o klubové tituly. Objevte Vodafone TV Sport.

Světový sport živě v díky Premier Sport 1 a 2

Stanice Premier Sport toho vysílají mnohem více než jen fotbal. V programu špičkových sportovních stanic vás čekají třeba přenosy z basketbalové Euroligy s Janem Veselým a Tomášem Satoranským nebo nejslavnější liga amerického fotbalu NFL včetně tradiční sportovní akce roku Super Bowl.

TIP: Přečtěte si, jaké nejlepší sportovní přenosy vysíláme ve Vodafone TV každý měsíc.

Předplatitelé tarifu Komplet mají špičkové sportovní stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 nadále v ceně. Pro zákazníky s novou nabídkou Vodafone TV jsou obě stanice  součástí Vodafone TV Sport a výhodné ALLinONE nabídky.