Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

11. listopadu 2020

TOP 10 filmů na Netflixu, kterým neodoláte

Jaké filmy najdete na Netflixu, jaké jsou letošní novinky a které fakt stojí za to? Prošli jsme je za vás a dali dohromady 10 top filmů, které by neměly uniknout žádnému filmovému nadšenci, který chce zůstat v obraze. Najdete tu oceňovaná dramata, historické podívané i klasické oddechovky a romantické komedie. Vyberete si ten svůj?

Marriage Story - Manželská historie

Neskutečný film, který se rozhodně s ničím nemazlí, vás hned od začátku popadne a nepustí až do samého konce. Připravte se na emotivní kolotoč manželského páru, který právě prochází rozvodem. Z původní snahy řešit vše v klidu se stává psychologické drama plné strhujících výkonů  hlavních postav v podání Scarlett Johansson a Adama Drivera. Snímek si vysloužil několik nominací na Oscara a jednu dokonce úspěšně proměnil.

Irishman - Irčan

Také film Irčan si vysloužil několik nominací na Oscara. I tady vás čeká hvězdné obsazení. Po boku Roberta de Nira, Al Pacina nebo Bobbyho Cannavale se přenesete do světa nájemného zabijáka Franka Sheerana a pomalu odhalujete veškerá tajemství, která tento věrný člen zločineckého klanu Bufalinových skrývá.

El Camino - Film podle seriálu Perníkový táta

Ujížděli jste na seriálu Breaking Bad (Perníkový táta)? Pak si jistě užijete i El Camino, které je vlastně jeho spin-offem. Dočkáte se v něm rozuzlení postavy Jesseho Pinkmana a potkáte i spoustu jiných oblíbených postav z původního seriálu. Tuhle třešničku na dortu se nesmíte nechat ujít!

Old Guard - Nesmrtelní

I Netflix už má svoje komiksové hrdiny. Poznete bojovnici Andy, která už dlouhá staletí bojuje se svým týmem nesmrtelných v tajných operacích po celém světě a pomáhá udržovat křehký mír a spravedlnost. Akční podívanou na motivy stejnojmenného komiksu táhne svým mimořádným fyzickým i hereckým výkonem slavná Charlize Theron. Film patřil mezi nejsledovanější pořady Netflixu v roce 2020 a není vyloučeno, že se brzy dočkáme dalšího dílu.

The Two Popes - Dva papežové

Dva papežové patří mezi nejlepší životopisné filmy posledních let. Setkávají se v něm dva papežové, Benedikt XVI. a jeho nástupce František (ještě jako kardinál Bergoglio), v podání Anthonyho Hopkinse a Jonathana Pryce. Drama, které vychází ze skutečných událostí, získalo několik prestižních nominací.

Murder Mystery - Vražda na jachtě

Ač se vám to podle názvu možná nezdá, s tímhle filmem kápnete na veselejší notu. Vražda na jachtě sleduje osudy páru, kterého nehraje nikdo jiný než oslnivá Jennifer Aniston a Adam Sandler. Manželé se na dovolené připletou k vraždě na jachtě během vtipně zamotaného příběhu se ji snaží rozlousknout. Parádní oddychovka pro klidný večer.

The King - Král

Ještě jednou se v naší desítce top filmů na Netflixu vrátíme do historie, tentokrát do doby Jindřicha V. Ten jako mladíček nastupuje na trůn s odhodláním, že chce vládnout jinak než jeho otec. Jak to dopadlo zjistíte v temném snímku inspirovaném Shakespearovým dramatem, ve kterém najdete kromě historie i spoustu gilotiny.

The Platform - Díra

Originální kombinaci sociální dramatu a hororu přináší španělský film Díra. Přenese nás do budovy, kde probíhá následující experiment - lidé jsou umístěni do různých pater, které spojuje výtah s jídlem. Kdo je v nejvyšším patře, začíná s výtahem plným jídla. Čím níže v domě jste, tím jídla ubývá. Boj o přežijí může začít. 

The Kissing Booth - Stánek s polibky

Pokud vám dramata a historické filmy nic neříkají, najdete na Netflixu i spoustu lehčích žánrů. Třeba romantický film Stánek s polibky, který vás přenese na střední školu, kde Elle právě dostala svojí první opravdovou pusu. Jenže jak už to tak bývá, přinese to více nevinných komplikací než by se zdálo a najednou s ní přestane mluvit její nejlepší kamarádku. Teen komedie Stánek s polibky byla tak úspěšná, že k ní letos přidal Netflix už druhý díl.

Klaus

Jak to ve skutečnosti bylo se zrozením Santa Clause? Podívejte se na animovanou pohádku nejen pro děti, která patří mezi nejlepší filmové počiny Netflixu za poslední dobu. Původem španělský film vám ukáže Santa Clause - tedy spíše výrobce hraček Klause, kterak se seznámí s obyčejným pošťákem a spolu dají vzniknout novodobé legendě.
 

Kde Netflix sledovat?

Zajímá vás, jak se dostanete nejen k výše zmíněným filmům, ale ještě k další porci televizních pořadů, filmů a seriálů? S Vodafone TV si můžete vychutnat Netflix jednoduše přímo v set-top-boxu a bez nutnosti platit online kartou. Jednoduše si Netflix aktivujete a můžete začít hned sledovat.

Foto: Netflix

Netflix: seriály a filmy, které dobývají svět

V televizi nic nedávají, do kina nechcete či nemůžete a venku je počasí tak akorát na to zachumlat se pod deku a pustit si nějaký pěkný film? Pak je ideální čas na Netflix! Podlehněte kouzlu filmů a seriálů na zavolanou na platformě, kterou využívá téměř 200 milionů uživatelů po celém světě.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí