Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

14. dubna 2021

Stanice Epic Drama nově na Vodafone TV

Od minulého týdne najdou diváci Vodafone TV v programech stanici Epic Drama, která patřila mezi nejčastější přání v rozšíření nabídky. Stanice Epic Drama vysílá především historické seriály a najdete ji v tarifu Komplet a nebo v balíčku Koktejl.

Když jsme se ptali zákazníků Vodafone TV, kterou stanici by si přáli v naší nabídce, na předních příčkách se vždy umisťovala stanice Epic Drama. Jsme rádi, že od minulého týdne ji tak můžeme divákům Vodafone TV nabídnout. Epic Drama patří do skupiny Viasat, od které najdete na Vodafone TV i další kanály jako Viasat Explore, Viasat History nebo Viasat Nature. Stanice se zaměřuje především na kriminální a historické seriály ze všech časových období.

Dnes, 14. dubna, na Epic Drama začíná seriál Soud s Christine Keelerovou, který vypráví o skutečném politickém skandálu ze 60. let v Británii. Tzv. Profumův skandál, kde se to jen hemžilo špióny a vymyšlenými historkami, vyústil až v pád tehdejšího premiéra Harolda Macmillana.

V dubnu také pokračuje na Epic Drama seriál Babylon Berlín, který se odehrává v Německu těsně před definitivním nástupem nacistů k moci. Tehdejší bohémská atmosféra byla ideálním prostředím pro mnohé zločiny, v seriálu sledujeme hned několik kriminálních vyšetřování, kde se prolínají skandály, politika i mafiánské praktiky.

V květnu se poté můžete těšit na seriál Bílá princezna, ve kterém se přenesete do středověké Anglie. Král Jindřich VII. se právě oženil s Alžbětou z Yorku, počáteční idyla se brzy změní nejen v osobní roztržku, ale také v krizi ohrožující celou Anglii.

Mezi další oblíbené seriály na Epic Drama patří také kriminálky Drakeová a Murdoch, Záhady Frankie Drakeové či Slečna Marplová.

Stanice Epic Drama je dostupná v HD kvalitě a českým dabingem na pozici číslo 48 a je součástí tarifu Komplet nebo balíčku Koktejl. Kompletní nabídku Vodafone TV si můžete vždy zkontrolovat na naší nové stránce s Přehledem programů.

20 nejlepších dětských novinek na Vodafone TV

Omrzely vás už neustále reprízy stejných dětských filmů či seriálů v televizi? Nezoufejte, v dubnu jsme pro vás ve videotéce Vodafone přichystali výběr těch nejzajímavějších dětských a rodinných filmů z celého světa.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí