Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

10. září 2021

Sledujte filmy o událostech 11. září na Vodafone TV

Letos si budeme připomínat již 20. smutné výročí událostí z roku 2001. Připomeňte si okolnosti a následky teroristických útoků s výběrem filmů o 11. září.

Letos si budeme připomínat již 20. smutné výročí útoků z 11. září 2001. Při sérii teroristických útoků v New Yorku tenkrát zahynulo téměř 3 000 lidí. Připomeňte si, co všechno se tenkrát vlastně stalo a nakoukněte pod pokličku tehdejších událostí s tematickými dokumenty, které do svého programu zařadilo hned několik televizních stanic. Které z nich už můžete vyhlížet ve svém televizním programu?

11. září: Ten den v Americe

Ten den v Americe přináší události 11. září očima očitých svědků, hrdinů a přeživších, kteří vám svém zážitku, na který jistě nikdy nezapomenou, budou vyprávět takříkajíc „z první ruky“. Jedná se o velmi dobře hodnocenou horkou novinku – tento seriál o šesti dílech spatřil světlo světa teprve letos. Každá minuta seriálu na vás přenese notnou porci emocí, které s sebou silné vzpomínky příběhy zúčastněných.

První 3. díly poběží na kanálu National Geographic 10. září 2021 od 21 hodin. Závěrečné tři díly si můžete pustit přímo v den výročí této tragédie – 11. září, opět od 21:00.

11. září: Stín Teroru

109 minut dlouhý dokument vám přinese další unikátní zprávu o dni, který změnil moderní svět. Jeho cílem je odvyprávět příběhy, které nám dosud zůstaly ukryty, prostřednictvím dosud nikde nezveřejněných obrazových a zvukových záznamů. Těmi vás budou provádět někteří z těch, kdo si hrůzy 11. září včetně strachu ze smrti své i svých blízkých prožili osobně.

Na TV Spektrum tento dokument poběží 11. září 2021 ve 21:05.

Odhaleno: Lov na Bin Ládina

Trvalo dlouhých 10 let, než se podařilo nalézt Usámu bin Ládina – vůdce teroristické skupiny Al-Káida a tedy muže, který byl zodpovědný za katastrofické útoky v roce 2001. Tehdy zřejmě nejhledanějšího teroristu světa tenkrát údajně zradil telefon, jak to bylo doopravdy se možná dozvíte právě v tomto dokumentu. Pořad vás provede pozadím akce, která měla za cíl najít a zneškodnit obávaného vůdce, a poví vám o tom, jak Barack Obama nařídil zátah na záhadnou budovu v Pákistánu.

Odhaleno: Lov na Bin Ládina poběží již 10. 9. 2021 ve 21:00 na kanálu History.

Další dokumentární film o pronásledování Usámy bin Ládina ze strany CIA s názvem Osama Bin Laden kontra CIA si můžete pustit 11. září 2021 v 19:05 na TV Spektrum.

11. září: The Pentagon

Teroristé 11. září 2001 unesli celkem 4 dopravní letadla. Dvě zasáhla věže Světového obchodního centra. Jedno se po soubojích teroristů s cestujícími zřítilo v Pensylvánii a spekuluje se, že jeho původním cílem byl Bílý dům nebo Kapitol. Poslední, čtvrté letadlo narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany Spojených států amerických, rychlostí 853 km/h. Dokument kromě dramatických vizualizací využívá také původní rozhovory, jejichž pomocí vás přenese do doby útoku na Pentagon, při kterém zemřelo 125 lidí.

Na programu History si tento dokument nalaďte 11. září 2021 ve 21:00.

Sláva a pád: Světové obchodní centrum

Při zmínce o událostech 11. září se nejednomu z nás jako první vybaví vzpomínka na Dvojčata v plamenech. Dokument Sláva a pád se zaměřil právě na neblaze proslulý osud Světového obchodního centra. Předloží vám na dvacet rozhovorů s těmi, kteří se na vzniku a stavbě Dvojčat podíleli, těmi, kdo v nich pracovali, a nakonec i těmi, kdo přežili útok 11. září, který jim přinesl jejich strašlivý konec.

Sláva a pád poběží na programu History 12. 9. 2021 ve 21 hodin.

Žádný záchranář nesmí být opomenut

Tento dokument o víkendu čeká premiéra! Společně s ním se můžete vydat na „cestu za spravedlností“ ve významném příběhu o 3 mužích: držiteli 22. cen Emmy Johnu Stewartovi, politickém aktivistovi Johnovi Fealovi a hasiči Rayovi Pfeiferovi. Seriál se natáčel 5 dlouhých let, po které bojovali s vládou USA o kompenzace za zdravotní péči pro tisíce účastníků záchranných prací při událostech z 11. září, kteří pomáhali v akci i při následném odklízení trosek. Pro ty, kdo doslova obětovali zdraví a za svá úsilí si odnesli dlouhodobé a finančně náročné zdravotní potíže.

Kanál Discovery svůj dokument uvede do vysílání 11. září 2021 ve 22 hodin.

11. září na Netflixu

Dokumenty věnované 11. září najdete také na Netflixu. Pětidílná minisérie Zlomové okamžiky: 11 září a válka proti terorismu (Turning Point: 9/11 and the War on Terror) se vám pokusí poskytnout komplexní pohled v rámci širších souvislostí, ve které útoky vyústily či je zapříčinily. Film World Trade Center z roku 2006 vám pak přinese příběh dvou hrdinných policistů (Nicolas Cage a Michael Peña), kteří zůstali zavaleni v troskách Světového obchodního centra poté, co se snažili pomoci uniknout ostatním lidem.

Vysílací časy se vám zrovna nehodí do programu nebo se překrývají s jiným zajímavým pořadem? Díky funkci zpětného zhlédnutí se na ně už dávno nemusíte vázat. Pustit si můžete cokoli, co v televizi běželo, až týden zpátky. Nebo si celý pořad rovnou nahrajte! Vaše Vodafone TV ale nabízí i řadu dalších chytrých televizních funkcí, které vám zajistí co největší pohodu pro sledování vašich oblíbených pořadů. 

Foto, video: National Geographic, Spektrum, History, Discovery

Nejlepší sportovní soutěže nyní ve Vodafone TV

Od 7. září najdete ve Vodafone TV dva nové sportovní kanály – Nova Sport 3 a Nova Sport 4 – a v nich přímé přenosy z těch nejlepších fotbalových soutěží světa jako je Liga mistrů UEFA nebo německá Bundesliga. A nejen to – Vodafone TV nabízí mnoho dalších sportovních událostí na všech svých stanicích. Pojďme se podívat, které to jsou.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

80 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

232 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

531 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

229 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

429 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

829 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

Ke správnému fungování služby Vodafone TV je nutný set-top box. Cena jeho pronájmu činí 70 Kč měsíčně, prémiového 120 Kč měsíčně. Tuto částku je třeba přičíst k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí